Na Silvestra se každá z nás snaží zapracovat na svém vzhledu a oblečení více než kdykoli jindy. Inspirujte se, jak mít styl a svůdnou přitažlivost.

Neboj se extravagance

Párty v klubu je jednou z možností, kde slavit příchod Nového roku. Mimo jiné se ale také jedná o událost, která vysloveně křičí, že je úplně jedno, jak moc venku mrzne, uprostřed tanečního parketu to bez koktejlových šatů a krátkých rukávu zkrátka nejde. Právě tato noc nabízí možnost ukázat extravaganci tvého šatníku. Skrýváš-li v něm dosud nenošené flitrované, kožené, krajkované šaty či takové s velkým výstřihem, Silvestr je ideální příležitost k jejich využití.

Zdroj: lovely-pepa.com
Zdroj: lovely-pepa.com

Samozřejmostí by měly být i lodičky nebo kotníčková obuv, barevně ladící s malou kabelkou či psaníčkem téže barvy, případně nějakým detailem na šatech. Vysoké kozačky, byť sebekrásnější bys měla raději nechat doma. V kombinaci s krátkými koktejlkami můžou působit nehezky až lacině. Důležitou součástí celého outfitu jsou také doplňky. Pamatuj, že čím víc zdobené a výrazné šaty jsou, tím nenápadnější by bižuterie měla být.

Zdroj: lovefashionworld.com
Zdroj: lovefashionworld.com

 Elegantně za kulturou 

Ať už se chystáš strávit poslední prosincový večer na koncertu, v divadle či v nějaké lepší restauraci, nezapomeň na noblesu. Zde bych vsadila na klasiku. Pozor. Klasická elegance nemusí okamžitě znamenat nudu. Jednoduché pouzdrové šaty dostanou osvěžující náboj ve chvíli, kdy na svůj krk pověsíš jeden z oblíbených masivních náhrdelníků.

Zdroj: fashionising.com
Zdroj: fashionising.com

Rudé či zlaté lodičky učiní s černým outfitem přesně to, co mají. Stejně tak i výraznější pásek využitý u volných šatů. V jednoduchosti je krása a již zmíněné doplňky tě zkrášlí o to víc.

Zdroj: pinterest.com
Zdroj: pinterest.com

Horský styl

Nový rok strávený na horské chatě se svými přáteli musí být snem snad každého. Rozhodně se ale nebude odehrávat na vysokých podpatkách nebo v upnutých mini šatech bez rukávů. Oblečení situované do dřevěné roubenky ke krbu, na hraní všemožných her či na prostou koulovačku by mělo být hlavně pohodlné.

Zdroj: pinterest.com
Zdroj: pinterest.com

Ano, i takové outfity existují. Dlouhé kardigany převázané páskem, huňaté svetry s norskými vzory či bez nich, úzké skinny jeany, přes které lze navléci vkusné a do vyšších bot s kožíškem zastrčené pletené návleky. Vsadit se rozhodně vyplatí i na kožešinové vesty a s nimi spojené vrstvení jednotlivých kousků oblečení. Dlouhé šály a čepice do barvy jsou pro venkovní oslavy ideální.

Zdroj: chictopia.com
Zdroj: chictopia.com

V čem budeš konec roku odpočítávat ty?