Šestkrát jaro

Zdroj: Pixabay.com

Co by nemělo chybět v pánském jarním šatníku, už víme. Ale co my, ženy? Čím bychom si měly udělat radost a ulehčit život na jaře my?

Přechod ročních období může být v jistém smyslu stresující. Otázky typu: „Je to už na sukni?“ nebo „Co si mám vzít za boty?“ tíží naši mysl každý den.

Mám pro vás několik tipů, jak vypadat stylově i v aprílovém počasí a přitom nemrznout:

Číslo jedna rozhodně patří deštníku! Žádná nechceme, aby naše pracně natočené lokny zplihly, nebo pečlivě narovnané vlasy zdivočely, jen co vyjdeme ze dveří.

Autor: Nikola J.
Autor: Nikola J.

Letošní jaro opět ovládly trenchcoaty, denim, vojenský styl (khaki barva, army vzory), květinové vzory a rock chick vibe (křiváky, děrované kalhoty, třásně…). Samozřejmě také světlé (bílá, krémová, béžová…) a pastelové barvy (růžová, žlutá, modrá…).

Sluneční brýle. Nechceme se přece křenit kvůli slunečním paprskům. Je jaro, chceme se usmívat a vypadat svěže, ne otráveně!

Ráno je vám zima a odpoledne až příliš teplo? Pak nezapomeňte na lehkou šálu či šátek. Ráno zahřeje a odpoledne se bez problému vejde do kabelky. A když se vám v jarním větru roztančí kromě vlasů i lehká šálka, budete si připadat volná jako pták a stylová jako Pařížanka! (tip č.1: Nedbale přehozená kolem krku přidá každému outfitu na zajímavosti, tip č. 2: Uvažte ho kolem kabelky, což je velmi efektní a praktický doplněk).

Není vhodnější doba na nákup nového parfému než jaro! Za sebe mohu doporučit květinovou Daisy od Marc Jacobs nebo podmanivou Chance od Chanel. Milujete růže? Pak není lepší volba než Roses od Chloé. Chcete spíše něco neobvyklého? Vůni, kterou běžně v davu neucítíte? Zkuste tzv. niche (moc se o nich nemluví, nejsou tak známé, ale rozhodně stojí za pozornost). Jsou to například Diptyque nebo Jo Malone.

A nakonec…úsměv, dámy!

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Ne každý den je úžasný a prosluněný, ale nikdo přeci není dokonalý. Přijměme své nedostatky, stejně tak i prudké změny počasí a využijme je v náš prospěch. Nedokonalost je to co nás od sebe navzájem odlišuje. Dělá nás tím, kým jsme!

„Nedokonalost je krásná, šílenství je geniální a je lepší být naprosto směšná než absolutně nudná.“

-Marilyn Monroe

Latest Posts

Nenech si ujít