Revoluční pomůcka Tangle Teezer

Zdroj: parfums.cz

Tangle Teezer je zázrak, který hýbe kadeřnickým světem. Všechny holky o něm mluví, všechny ho chtějí, ovšem pro neznalé je vhodné položit otázku PROČ?

Tangle Teezer je kartáč na vlasy, který je výjimečný ve všech ohledech. Dej STOPku obyčejným kartáčům, který ti vlasy poškozují, a přečti si v čem je Tangle Teezer tak dokonalý.

Šetrný k tvým vlasům

Vlasy jsou považovány za korunu každé z nás, proč si je ale dobrovolně ničíme? Mnoho holek na vlasy použije šampon, kondicionér, olejíček, výživovou masku a potom si je vyfouká, vyžehlí, natuží a nalakuje. Po takovémto zásahu dopřej vlasům alespoň trochu komfortu a vyzkoušej Tangle Teezer. Sama budeš překvapená, jak šetrně ti rozčeše vlasy bez třepení a lámání. Kartáč dokonce i obnovuje přirozený lesk a pružnost vlasových vláken, takže tvé vlasy budou vypadat konečně zase zdravě.

Zdroj: parfums.cz
Zdroj: parfums.cz

Skvělý design

Dnes už můžeš vybírat z nejrůznějších tvarů kartáče. Jedním ze základních je Tangle Teezer Salon Elit, který ti díky neobvyklé ergonomii perfektně padne do ruky. Nejen na cesty je zas vhodný Tangle Teezer Compact Styler. Díky praktickému obalu, který chrání štětiny kartáče, ho můžeš v klidu nosit v kabelce či vozit na dovolenou. Jeho menší tvar jistě oceníš právě na cestách. A pokud jsi maminkou holčičky nebo máš malou sestru, pak ji udělej radost kartáčem zvaným Tangle Teezer Magic Flowerpot. Ten také bez zacuchávání a táhání rozčeše jemné vlásky a co víc. Jeho dokonalý obal ve tvaru květiny zaručeně potěší každou princezničku. Setkat se také můžeš s Tangle Teezer Aqua Splash, který je určen pro rozčesávání mokrých vlasů. Takže na letní dovolené či v bazénu bude tvým pravým pomocníkem. Jako bonus ti ještě tento kartáč pomůže při aplikaci vlasové masky. A nakonec nesmím také zapomenout zmínit, že všechny druhy kartáče Tangle Teezer můžeš koupit v nejrůznějších barvách. Takže zapomeň na nudnou černou.

Tangle Teezer navrhl Shaun P., který je kadeřníkem celebrit. Měj tedy i ty vlasy jako od profesionála a vyzkoušej revoluční novinku Tangle Teezer.

Latest Posts

Nenech si ujít