Řekni to tričkem aneb Kouzlo geekovských trik a mikin

Dost bylo nudy v  tričkách dostupných v běžných obchodech. Co takhle vsadit na originalitu, ostrovtip a geekovství? S „geekshirts“ můžeš být jedinečná nejen ty, ale i tvůj přítel.

Když se potkají dvě holky ve stejném oblečení, většinou nastává minuta ticha a trapnosti. Bohužel k takovým situacím dochází dnes a denně, a to kvůli nabídce obchodních řetězců. Stačí si však pořídit pár vtipných triček s geekovskými hláškami a problém je vyřešen.

Roztomilosti dej sbohem …

Trička s růžovoučkou Hello Kitty patří malým holkám. Ty velké raději vyrazí s Hellno Kitty na triku. Stejně tak více cool je My Little Bony oproti Pony. Roztomilost jde v těchto případech zcela stranou. Tyto dámská trička jistě potěší nejen všechny hatery, ale i samotné nositelky.

Jestliže však v tobě přeci jen dřímá malá dětská dušička, pak zkus zazářit s Pikachu. I tato malá animovaná postavička se může proměnit v netradičního králíčka playboy. Zjemnit drsnost zombie zas lze snadno malým medvídkem. Poté si stačí pohrát s anglickými slůvky a hned je na světě originální tričko Zombear.

zombear my little pony

Zvedni ego legem svému příteli

beerGeekovská trička ale nejsou jen pro holky. Pokud máš doma stavbaře, který si opatruje lego jako oko v hlavě, pak je na čase mu zvednout ego stylově. Sebevědomí příteli vystřelí až na měsíc také s tričkem ANDROID P’s, ovšem jestliže tvůj milý dává raději přednost Applu, pak raději zvol něco univerzálnějšího v podobě zvířátek.

 

mr yodaV Geekshirts.cz si své triko najdou milovníci jednorožců, seriálů, filmů i hipsteři. Vtipné tričko s Sheldonem Cooperem, s Batmanem, s Hobbitem nebo s Mistrem Yodou jistě pobaví nejen nositele. Navíc krom dámský a pánských triček můžeš na okolí dělat dojem i ve stylové mikině. A co je nejlepší? E-shop pro své zákazníky připravuje pravidelné akce a slevy. Proto si na nějakou z nich určitě počkej a kup si trička až s 50% slevou.

Latest Posts

Nenech si ujít