Recenze na přípravek Gestil Wonder

Autor: Eliška K.

Můj článek tentokrát zasvětím svému oblíbenému přípravku na vlasy Gestil Wonder. Odmašťuje vlasy, pomáhá proti roztřepeným konečkům a mnoho dalšího! Než si tento gel ale koupíte, měli byste si přečíst celý článek…

Použití

Krém (já tomu říkám gel) naneseme na mokré vlasy, 3 – 5 minut necháme působit a důkladně opláchneme – nejlépe vlažnou vodou. Doporučovala bych nanést na vlasy koňskou porci pro lepší výsledek, obzvlášť na konečky. Také bych doporučovala po umytí gelem Wonder nanést na vlasy ještě obyčejný šampon.

Klady

Pomáhá proti roztřepeným konečkům. Vlasy jsou mnohme lesklejší a jemnější na dotek. Je dostupný v každé prodejně kosmetiky. Prodává se v mnoha velikostech krabičky, ale mohu vám zaručit, že já mám při pravidelném používání jednu malou tubu skoro rok :-). Je poměrně levný – velká tuba 190,-. Podle všeho nebyl při vytváření testován na zvířatech. Je také vhodný pro všechny typy vlasů.

Zápory

Vlasy se rychleji mastí. Těžko se vmasírovává do vlasů, proto je potřeba používat koňskou porci. Tuba zapáchá a je poměrně velká. Není zde napsané složení – alergici, pozor!

Autor: Eliška K.
Autor: Eliška K.

Mé celkové hodnocení

Tento kosmetický přípravek je v mé koupelně už poměrně dlouho a nikdy jsem si na něj nestěžovala – snad jen, že se mi o trochu více mastí vlasy, ale nic co by se nedalo vydržet! Dávám tedy za 4/5 hvězdiček!

Latest Posts

Nenech si ujít