Ráda se usmíváte, ale máte problémy se zažloutlými zuby? Známe řešení!

Bez zubní hygieny si to samozřejmě nikdo nedokáže představit. Ne každému však byly v tomto ohledu dány do vínku dobré geny. Totiž mnozí lidé si zkrátka zuby pravidelně čistí a pečují o ně, a přesto s nimi mohou mít problémy počínaje tvorbou kazů a konče třeba žloutnutím.

Se zubními kazy mnoho nenaděláme, zkrátka je potřeba se o zuby i nadále pravidelně starat a spolehnout se na kvalitního zubaře. Určitě stojí za to pravidelně navštěvovat také dentální hygienu. S estetickými problémy, jako je třeba zmiňované zažloutnutí, se však dá poměrně účinně bojovat.

Šetrné bělení zubů

Úsměv nás dělá atraktivnějšími. Potřebujeme k tomu však zdravě vypadající chrup. Body vám získá na rande i na obchodním jednání. Lidé, kteří mají problémy se žlutými zuby, mohou tuto skutečnost mít dánu geneticky, případně to bývá spojeno ale také s častější konzumací kávy nebo kouřením. Ať už je důvod jakýkoliv, můžete vyzkoušet bělící pásky z USA, které přinášejí unikátní metodu bělení zubů, která je k vašemu chrupu šetrná. A to zejména z důvodu doby jejich používání, kdy postačí aplikovat je pouze:

  • Na 30 minut denně
  • Po dobu 20 dní

Jistě vidíte, že doba aplikace je velmi krátká. Také doba celkové kůry nemusí být celých 20 dní, ale v závislosti na míře zažloutnutí může být samozřejmě kratší. Takové bělení zubů je šetrnější už z toho důvodu, že jsou zde velmi krátké doby aplikace. Citlivé zuby totiž mají často s dlouhým bělením problémy.

Lepší produkty lze sehnat i díky internetu

U těchto speciálních bělících pásků se můžete spolehnout na léta vývoje v USA, kde má bělení zubů mnohem delší tradici než třeba u nás. Proto je za oceánem na tuto problematiku mnoho odborníků a na tamním trhu jsou nabízeny účinnější produkty, než které můžete získat běžně u nás v kamenném obchodě. V Česku naštěstí existují e-shopy, které jsou schopny tyto produkty dodat, a tak přinést kvalitu také tuzemským spotřebitelům.

Latest Posts

Nenech si ujít