Pyžama nejen pro dlouhé zimní večery

Den se krátí, a tak zákonitě v naší posteli budeme trávit více času, ať už samy či v doprovodu našeho milého nebo snad kamarádek. I holčičí pyžamové party se přeci nejlépe pořádají při dlouhých chladných večerech. Ovšem na všechny tyto příležitosti je nutné mít „pýžo“ a to ne jen ledajaké.

Pro každou příležitost je vhodný nejen jiný materiál pyžama, ale i barvy a obrázky či vzory. Proto připrav si na dlouhé zimní večery do tvého šatníku pěknou řádku pyžam, kterou jistě stihneš provětrat.

Teplé bavlněné pyžamo pro osamělé noci

Trávíš-li noc v posteli sama, pak zaručeně dej přednost praktičnosti. V zimních měsících je logicky chladněji v domě i v bytě, a tak tě nejlépe zahřeje bavlněné pyžamo. Správná volba je tedy i dlouhý rukáv a kalhoty. Pokud bys však dlouhým nohavicím moc neholdovala, pak vyzkoušej alespoň tříčtvrteční. Ideální jsou také neutrální světlé barvy, jako je například bílá, šedá či béžová. A co se týká vzorů, pak vybírej mezi puntíky, proužky a kostkami. Ty jsou stále v kurzu a ještě nějaký ten čas budou, tak se inspiruj na www.krasnepradlo.cz.

Zdroj: www.krasnepradlo.cz
Zdroj: www.krasnepradlo.cz

Barevné a hravé pyžamo na holčičí party

Pokud pořádáš pyžamovou party nebo snad jsi na jednu z takových holčičích akcí pozvaná, pak vsaď na barevnost a hravost. V tomto případě jsou veškeré „ulítlé“ barvy povolené a čím víc vtipných obrázků, tím lépe. Zvolit můžeš i blížící se zimní motivy, které se ti jistě budou hodit i na vánoční pohodičku při cukroví, čaji a televizi. Opět si však raději zvol jako hlavní materiál bavlnu, v té se ti bude nejlépe dovádět na pyžamové party, ale i posléze odpočívat u televize či s knihou v ruce.

Zdroj: www.krasnepradlo.cz
Zdroj: www.krasnepradlo.cz

Satén nebo krajka je ideální pro tvého přítele

Ve svém šatníku to chce mít i nějaké to sexy pyžámko určené pro noci s tvým milým. Ovšem nespleť si to s dámskou košilkou, která je sice fajn, ale každou noc by si v ní trávit nechtěla. Přeci jen pohodlí je důležité pro zdravý spánek. Saténová pyžama jsou šitá i s dlouhými nebo tříčtvrtečními kalhoty, dozdobená jsou většinou krajkou a nějakou tou mašličkou pro roztomilost. Tady to v žádném případě nepřeháněj s veselostí a s obrázky, raději zvol pyžamo decentnější jednobarevné nejlépe v sexy barvách, jako je rudá červená, něžná růžová nebo klasická černá a bílá. Pro inspiraci se můžeš podívat na www.dianka.cz.

Zdroj: www.dianka.cz
Zdroj: www.dianka.cz

Jak vybrat správnou velikost?

A nakonec nezapomeň, že při výběru dámského pyžama se řídíš stejným číslováním jako u jiného oblečení. Pokud tedy nosíš trika velikosti M, pak i pyžamo zvol také velikosti M. Pyžama jsou však většinou ušitá v univerzálnějších velikostech, proto pokud se setkáš pouze s číslováním S/M a L/XL, pak se řiď také doporučenou výškou, která je u velikosti uvedena. Ta ti pomůže lépe se zorientovat ve velikostech. A v případě, že narazíš na číslování 36, 38, 40, …, pak platí to samé akorát s čísílky místo písmenek 🙂

Latest Posts

Nenech si ujít