Prodloužení vlasů? Doma a snadno!

Mít krásné dlouhé vlasy je snem snad každé z nás. Jenže ne každé, je bohatá kštice dopřána. Pokud tedy nepatříš k těm šťastnějším, pak je tu řešení v podobě prodloužení vlasů. 

Nechat si prodloužit vlasy dnes není žádná věda. Jenže, co se takhle ráno probudit a říct si: „Chci mít dlouhé a husté vlasy“. Dnes ti představíme metody, které hravě zvládneš doma, a při troše šikovnosti i úplně sama. Tak si připrav vlasy na prodloužení a nech se námi inspirovat.

Metoda Clip In

Pokud zastáváš pravidlo „za rozumnou cenu, dobrý výsledek“, pak metoda clip in je pro tebe ta pravá. Hlavní výhodou této metody ale je, že jí hravě zvládneš i sama. Jednou tak můžeš vyrazit do společnosti v krátkém sestřihu a jindy oslnit naopak v dlouhém, a to jen díky sponkám se silikonovým protiskluzem a trochu té zručnosti. Nemusíš se však bát o tolik milované žehlení či natáčení, i tuto činnost tvé „nové“ vlasy hravě zvládnou.

[vsw id=“hUwIIxob528″ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Metoda Keratin

O něco málo náročnější metoda je keratin. K pramínku tvých vlasů si pomocí tepelné pájky připevníš další pramínek, který je zakončen keratinovým spojem. Ten ti však bude postupně odrůstat spolu s tvými vlasy, a tak je potřeba po cca 3 měsících spoj sundat a opět připojit pramínek blíže k tvým vlasům.

Zdroj: czvlasy.cz
Zdroj: czvlasy.cz

Metoda Micro-Ring

Jak už název napovídá, pramínek vlasů tentokrát bude zakončen kroužkem, kde je navíc přidělané očko pro jednoduchou aplikaci. Ovšem i u této metody micro ring, vlasy jsou potřeba po cca 3 měsících „upgradovat“.

Metoda TAPEX

Poslední metodu, kterou hravě zvládneš doma, je metoda pásková. U metody tapex, vlasy, které jsou zataveny do silikonového spoje, jednoduše nalepíš pomocí lepicí pásky. Nevýhodou je, že minimálně po necelých dvou měsících musíš pásky vyměnit a spoje posunout blíže ke kořínkům. Výhodou je však velice snadná aplikace.

Zdroj: czvlasy.cz
Zdroj: czvlasy.cz

Tak co? Zkusíš příště místo kadeřnického salónu objednat potřebný „materiál“ a prodloužení vlasů sama? Inspirovat se můžeš v e-shopu czvlasy.cz, anebo rovnou zajít do jejich kamenného obchodu, kde ti jistě rádi poradí, co bude pro tebe to pravé, a hlavně jak si hravě poradit s přiloženým návodem.

Latest Posts

Nenech si ujít