Zdroj: Parfums.cz

Po zimě je důležité dát naší pleti opět zdravý vzhled. Přeci jen častá změna počasí, sem tam nějaké i ty mrazíky nám daly pěkně zabrat, a chtě nechtě se na naší pleti projeví. Proto používat správnou pleťovou kosmetiku je více než důležité.

Je-li krém na suchou pleť, rozhodně bys ho neměla používat na mastnou. Dnes ti představíme tři produkty od značky Bioderma a ať už patříš k majitelce citlivé pokožky, mastné či snad dehydratované, uvidíš, že si ten pravý pro sebe najdeš i ty.

Micerální voda na citlivou pokožku

Pokud patříš k té části holek, které mají citlivou pleť, a tak kdejaká pleťová voda je zaručením zčervenání pokožky, pak zkus micerální vodu Bioderma Sensibio H20 AR. Ta je určena pro všechny majitelky citlivé pleti se sklonem k začervenání. Micerální voda má dvojí účinek. Tvoji pleť čistí, zároveň i odličuje a určená je ke každodennímu používání. Ideální volbou je i na léto, protože na rozdíl od mnohých jiných ti odlíčí i voděodolný make-up.

Zdroj: Parfums.cz
Zdroj: Parfums.cz

Hydratace a výživa pro tvou pokožku

Pro citlivou pleť je taktéž důležitá častá a důkladná hydratace. K té ti dopomůže kosmetická řada Hydrabio. Vyzkoušet můžeš pleťovou masku Bioderma Hydrabio Masque, která tvé pokožce dodá jemnost, pružnost a lesk. Takže dej sbohem tvé dehydrované a unavené pleti a to již za jeden týden. Maska Bioderma Hydrabio Masque je určena k častému používání, takže první týden pro optimální účinek je vhodné masku nanášet každý den, a poté již jednou či dvakrát týdně.

Zdroj: Parfums.cz
Zdroj: Parfums.cz

Problematická pleť a akné

Kosmetika Bioderma myslí i na všechny ženy a dívky, které se potýkají s problematickou pletí. Která z nás se kdy nesnažila zamaskovat pleť plnou zarudlých červených pupínků. Jenže i těm může být díky pleťové emulzi Bioderma Sébium AKN konec. Tento kosmetický přípravek je navržen pro každodenní péči o mastnou, problematickou a aknózní pokožku. Vyčistí a vyhladí ti tak pleť a zároveň zamezuje tvorbě přebytečného mazu.

Takže pokud tě zmiňované produkty zaujaly, pak se zkus podívat na internet, kde je najdeš za mnohem příznivější ceny než v lékárnách.

SDÍLET
Předchozí článkyNamixuj si dobrotu
Následující článkyUsínající koťátka

Komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.