Probuď svou pleť do jara s kosmetikou Bioderma

Zdroj: Parfums.cz

Po zimě je důležité dát naší pleti opět zdravý vzhled. Přeci jen častá změna počasí, sem tam nějaké i ty mrazíky nám daly pěkně zabrat, a chtě nechtě se na naší pleti projeví. Proto používat správnou pleťovou kosmetiku je více než důležité.

Je-li krém na suchou pleť, rozhodně bys ho neměla používat na mastnou. Dnes ti představíme tři produkty od značky Bioderma a ať už patříš k majitelce citlivé pokožky, mastné či snad dehydratované, uvidíš, že si ten pravý pro sebe najdeš i ty.

Micerální voda na citlivou pokožku

Pokud patříš k té části holek, které mají citlivou pleť, a tak kdejaká pleťová voda je zaručením zčervenání pokožky, pak zkus micerální vodu Bioderma Sensibio H20 AR. Ta je určena pro všechny majitelky citlivé pleti se sklonem k začervenání. Micerální voda má dvojí účinek. Tvoji pleť čistí, zároveň i odličuje a určená je ke každodennímu používání. Ideální volbou je i na léto, protože na rozdíl od mnohých jiných ti odlíčí i voděodolný make-up.

Zdroj: Parfums.cz
Zdroj: Parfums.cz

Hydratace a výživa pro tvou pokožku

Pro citlivou pleť je taktéž důležitá častá a důkladná hydratace. K té ti dopomůže kosmetická řada Hydrabio. Vyzkoušet můžeš pleťovou masku Bioderma Hydrabio Masque, která tvé pokožce dodá jemnost, pružnost a lesk. Takže dej sbohem tvé dehydrované a unavené pleti a to již za jeden týden. Maska Bioderma Hydrabio Masque je určena k častému používání, takže první týden pro optimální účinek je vhodné masku nanášet každý den, a poté již jednou či dvakrát týdně.

Zdroj: Parfums.cz
Zdroj: Parfums.cz

Problematická pleť a akné

Kosmetika Bioderma myslí i na všechny ženy a dívky, které se potýkají s problematickou pletí. Která z nás se kdy nesnažila zamaskovat pleť plnou zarudlých červených pupínků. Jenže i těm může být díky pleťové emulzi Bioderma Sébium AKN konec. Tento kosmetický přípravek je navržen pro každodenní péči o mastnou, problematickou a aknózní pokožku. Vyčistí a vyhladí ti tak pleť a zároveň zamezuje tvorbě přebytečného mazu.

Takže pokud tě zmiňované produkty zaujaly, pak se zkus podívat na internet, kde je najdeš za mnohem příznivější ceny než v lékárnách.

Latest Posts

Nenech si ujít