Připrav se na zimu včas

Zdroj: Kama.cz

Znáš českého výrobce čepic a svetrů KAMA? A co takhle paní Mahulenu Pertlovou? Víš, co tě v zimě nejvíce zahřeje? Pokud nevíš ani na jednu otázku odpověď, pak dnešní článek je přímo pro tebe. Dozvíš se nejen to, co v zimním období nesmí chybět ve tvém šatníku, ale zároveň ti naservírujeme inspirativní příběh, díky kterému možná i ty získáš sílu splnit si svůj sen.

Byla jednou jedna rodina. Paní Mahulena Pertlová byla s dětmi na mateřské dovolené a její manžel koncertoval jako muzikant po vlastech českých. Psal se rok 1988, když paní Mahulena dostala nápad uplést dětem čepice. Zjistila, že jí práce jde od ruky a tak jich upletla víc. Čepice se líbily všem v okolí a tak vznikla u Pertlů domácí pletařská manufaktura. Uplynulo 24 roků, děti dospěly a vyrostla i firma. Značka KAMA je známá v tuzemsku i v zahraniční. V sídle firmy na Praze 6 probíhá výroba, expedice zboží, je zde firemní prodejna a jako součást managementu pracuje celá rodina. Paní Mahulena vytváří každý rok novou kolekci a řídí výrobu, Jiří se stará o marketing, Klára o finance a export, Adam o internet … dobrou náladu ve firmě zajišťují  Róza, Butch a Max.

Motivačních příběhů není nikdy dost, a tak pokud máš také něco v rukávu, v čem jsi dobrá, zaručeně jdi s kůží na trh a třeba jednou budeme psát i o tobě. Důležité je nespokojovat se s průměrem a nebát se vystoupit z toho nastaveného modelu společnosti.

A teď k tomu, co tě v zimě nejvíce zahřeje? Jsou to právě čepice paní Pertlové!

Počasí nejen po ránu, ale i přes den už nám jasně ukazuje, že zima se blíží, a to velmi rychle. Rukavicemi tak při čekání na autobus zaručeně nic nezkazíš. Ovšem se snižujícími se teplotami je nutné pořídit i teplou šálu, zimní čepici a nákrčník. To všechno najdeš v e-shopu KAMA. Pokud jsi totiž velký zmrzlík, pak zaručeně vsaď na kvalitu a funkčnost, kterým se oblečení značky KAMA vyznačuje.

Zdroj: Kama.cz
Zdroj: Kama.cz

Navíc v jejich e-shopu najdeš i svetry, které nejsou obyčejnými svetry. Jejich dokonalé zimní motivy jsou přímo k nakousnutí a navíc si můžeš k Vánocům přát třeba podšívkovaný zimní svetr s membránou, který lze nosit i místo zimní bundy. Co tak jednou na svah nebo na sáňky vyrazit ve stylovém svetru se sobem? Nebo naopak ty můžeš jeden ze svetrů darovat své drahé polovičce, protože i pánská kolekce značky KAMA stojí za to.

Zdroj: Kama.cz
Zdroj: Kama.cz

Latest Posts

Nenech si ujít