Poznej kolekci náramků Pandora Reflexions

Viděli jste už novou kolekci od značky Pandora? Pokud ne, pak si nenechte ujít podmanivou řadu Pandora Reflexions, která přináší zcela novou kolekci náramků a přídavných klipů. Poznejte kouzlo šperků Pandora.

Dánská šperkařská značka Pandora v předchozích měsících představila novou kolekci náramků pod názvem Pandora Reflexions. A ihned po představení vzbudily šperky obrovský zájem. Oproti předchozí kolekci Essence se totiž výrazně liší svým designem.

Nadčasový design

Provedení náramků z řady Pandora Reflexions  lehce připomíná vzor pletiva či spíše tkaného textilu. Za nás jednoznačně chválíme originální zpracování, které doprovází přitažlivý vzhled. Náramek na předloktí vždy zaujme. Přesto nepůsobí příliš vyzývavě. Naopak návrháři značky Pandora se zaměřili na decentní eleganci a precizní design s moderním nádechem.

Tři barevné varianty

Náramky a klipy z kolekce Pandora Reflexions lze pořídit ve třech barevných provedeních. Základem je stříbrná varianta pro každodenní nošení. Pro slavnostní okamžiky je vhodná zlatá Pandora Shine a k neoblíbenějším patří podmanivý starorůžový odstín Pandora Rose. Díky tomu náramky Pandora vždy dokonale sladíte k outfitu.

Nový systém přídavných komponentů Pandora klip

Šperky Pandora jsou známé tím, že je lze snadno přizpůsobit vlastnímu stylu. U řady Pandora Reflexions k tomu slouží speciální Pandora klipy, které se jednoduše připnou na náramek. Aby klipy v podobě srdíček, korunek a krystalů po náramku neklouzaly a za každých okolností držely svou pozici, jsou doplněny praktickou silikonovou gumičkou. Díky tomu se nemusíte obávat, že by více ozdobných prvků sklouzlo na jedno místo.

Kolekce pro každou příležitost

Nová kolekce Pandora Reflexions je nadčasová, elegantní a v mnoha směrech překonává minulou řadu Pandora Essence. Navíc s přídavnými klipy můžete vzhled svého náramku libovolně upravovat a vytvářet originální šperk pro každou příležitost.

 

Latest Posts

Nenech si ujít