Ozdob své nehty kaviárovou manikúrou

Kabelky, boty, šály či bižuterie nejsou jedinými doplňky, které se v průběhu sezón inovují, stejné je to i s laky na nehty. Na první pohled možná nenápadný, avšak velmi líbivý prvek dolaďující celý outfit a případně i tvoji náladu.

Éra umělých nehtů nás pomalu opouští a střídá ji doba tzv. tělové neboli make-up barvy, které svým odstínem nebudí příliš pozornosti a dají se nosit k jakékoliv příležitosti. Nelze opomenout, že favoritem letošního roku se staly také metalické odstíny, skvěle se hodící na večerní párty. Pokud, ale ráda experimentuješ a máš pocit, že si tvé nehty zaslouží něco jedinečného s kapkou luxusu, pohlédni na lahvičku, jež se pyšní značkou Ciaté.

Kromě širokého spektra odstínů, nabízí tato britská značka i naprostou novinku v oblasti manikúry. Kreativní ředitelka zmačky Ciaté, Charlotte Knight, představila světu jako první 3D nehtové umění. Jedná se o sady laků a  doplňků, které k dosažení speciálního efektu potřebuješ.

Zdroj: media-cache-ak0.pinimg.com
Zdroj: media-cache-ak0.pinimg.com

Kaviárová manikúra

Tou nejzajímavější a jednoznačně i nejpopulárnější technikou, kterou si pro nás značka Ciaté připravila, je tzv. kaviárová manikúra. Jednoduše řečeno se jedná o lak, jehož nezbytnou základem jsou malinké perličky. Vše potřebné je součástí koupené sady a tudíž celý proces lakování zvládneš bez pomoci profesionálů. Stačí si nehet dvakrát přetřít podkladovým lakem, předtím než úplně zaschne ho posypat již zmíněnými kaviárovými kuličkami a celý nehet prstem lehce přimáčknout, aby dílo déle vydrželo. Kaviárová manikúra se dnes nabízí v několika barevných variantách. Kromě běžných černých a bílých perliček si lze vybrat také mezi duhovou kombinací či nově zlatou a stříbrnou. Na další odstíny se můžeš podívat přímo na oficiálních stránkách nebo v parfumeriích Sephora, kde se produkty značky Ciaté prodávají.

[vsw id=“7CTKNqUP-ms“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Kaviárovým trendem to ale nekončí, Ciaté přišla na trh i s laky zcela matnými, neonovými (ty ve tmě skutečně svítí) či naopak s laky kovových odlesků v barvách tebou zvolených. Jednou z posledních novinek je manikúra s fixami, kdy si pomocí popisovačů můžeš na své nehty libovolně kreslit jako na školní tabuli.

Zdroj: media-cache-ak0.pinimg.com
Zdroj: media-cache-ak0.pinimg.com

Latest Posts

Nenech si ujít