Oslň okolí čepicí či kloboukem

Různé pokrývky hlavy nejsou výsadou vybrané britské společnosti, sportovních událostí a ani už dávno nepatří jen na hlavy malých dětí. S každým novým rokem obliba čepic i klobouků stoupá a letošní sezónu patří tyto doplňky k hlavním trendům podzimu. O tom, že je z čeho vybírat není pochyb. Přesvědč se sama.

Pánské klobouky pro dámy

Velmi oblíbené, zejména u módních blogerek, se v poslední době staly klobouky pánských střihů. Tento gentlemanský prvek osvěží outfit každé z nás. Hnědý nebo černý bude v kombinaci s kardiganem či delším svetrem zeleného, vínového nebo jiného zemitého odstínu vypadat přesně tak, jak má. Stylově. Sílu elegance, kterou klobouk vyzařuje, můžeš samozřejmě zmírnit tím, že si k němu oblečeš něco ležérního. Parka je jednou z možností.

zdroj: media-cache-ec0.pinimg.com
zdroj: media-cache-ec0.pinimg.com

Buď floppy!

Patříš-li k milovnicím velkých plážových klobouků, tzv. floppy hat, určitě se poohlédni i po jejich podzimní variaci. Tímto výstředním doplňkem učiníš z obyčejného modelu perfektní. Jednoduchým kabátem, šálou a velkou „nákupní“ kabelkou rozhodně nic nezkazíš. Pokud vlastníš kožešinovou vestu, zkus si ji vzít k floppy kloboučku.

zdroj: media-cache-ec0.pinimg.com
zdroj: media-cache-ec0.pinimg.com

Basebalová fanynka

Ať už máš názory na kšilty jakékoliv, věř, že i s nimi lze docílit vkusných a netradičních outfitů. Mixování různých módních stylů je v kurzu, a proto se neboj experimentovat a nasaď si „basebalku“ k baloňáku, kožené bundě nebo maxi kabátu. Přesně tak totiž radí poslední trendy.

Kšiltovka
zdroj: media-cache-ec0.pinimg.com

I klasika je IN

Tou nejtypičtější pokrývkou je samozřejmě klasická čepice. Nejen, že krásně zahřeje, ale také dotvoří tvou svrchní vrstvu oděvu k dokonalosti. Na výsluní se opět dostal typ tzv. beanies, jež se nenasazuje úplně do čela, ale téměř až na zadní část hlavy.

zdroj: media-cache-ec0.pinimg.com
zdroj: media-cache-ec0.pinimg.com

Ať už se tedy rozhodneš pro jakoukoliv z variant, uděláš správně. Netrpět zimou při sychravých ránech a navíc dobře vypadat je nabídka, která se přeci neodmítá.

Latest Posts

Nenech si ujít