Různé pokrývky hlavy nejsou výsadou vybrané britské společnosti, sportovních událostí a ani už dávno nepatří jen na hlavy malých dětí. S každým novým rokem obliba čepic i klobouků stoupá a letošní sezónu patří tyto doplňky k hlavním trendům podzimu. O tom, že je z čeho vybírat není pochyb. Přesvědč se sama.

Pánské klobouky pro dámy

Velmi oblíbené, zejména u módních blogerek, se v poslední době staly klobouky pánských střihů. Tento gentlemanský prvek osvěží outfit každé z nás. Hnědý nebo černý bude v kombinaci s kardiganem či delším svetrem zeleného, vínového nebo jiného zemitého odstínu vypadat přesně tak, jak má. Stylově. Sílu elegance, kterou klobouk vyzařuje, můžeš samozřejmě zmírnit tím, že si k němu oblečeš něco ležérního. Parka je jednou z možností.

zdroj: media-cache-ec0.pinimg.com
zdroj: media-cache-ec0.pinimg.com

Buď floppy!

Patříš-li k milovnicím velkých plážových klobouků, tzv. floppy hat, určitě se poohlédni i po jejich podzimní variaci. Tímto výstředním doplňkem učiníš z obyčejného modelu perfektní. Jednoduchým kabátem, šálou a velkou „nákupní“ kabelkou rozhodně nic nezkazíš. Pokud vlastníš kožešinovou vestu, zkus si ji vzít k floppy kloboučku.

zdroj: media-cache-ec0.pinimg.com
zdroj: media-cache-ec0.pinimg.com

Basebalová fanynka

Ať už máš názory na kšilty jakékoliv, věř, že i s nimi lze docílit vkusných a netradičních outfitů. Mixování různých módních stylů je v kurzu, a proto se neboj experimentovat a nasaď si „basebalku“ k baloňáku, kožené bundě nebo maxi kabátu. Přesně tak totiž radí poslední trendy.

Kšiltovka
zdroj: media-cache-ec0.pinimg.com

I klasika je IN

Tou nejtypičtější pokrývkou je samozřejmě klasická čepice. Nejen, že krásně zahřeje, ale také dotvoří tvou svrchní vrstvu oděvu k dokonalosti. Na výsluní se opět dostal typ tzv. beanies, jež se nenasazuje úplně do čela, ale téměř až na zadní část hlavy.

zdroj: media-cache-ec0.pinimg.com
zdroj: media-cache-ec0.pinimg.com

Ať už se tedy rozhodneš pro jakoukoliv z variant, uděláš správně. Netrpět zimou při sychravých ránech a navíc dobře vypadat je nabídka, která se přeci neodmítá.

Komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.