Originální trika a mikiny pro přítele i kamarádku

Zdroj: Pixabay.com

Svátek, narozeniny, výročí, Vánoce, promoce a zkoušky. Příležitostí k obdarování přítele je opravdu nespočet. Není divu, že po pár letech vztahu přichází totální vyhoření. A to i přesto, že přítele již znáte mnohem lépe než na začátku vztahu. Tento paradox vyřešte třeba praktickým, avšak vtipným dárkem v podobě trika.

Trička se v šatníku žádného kluka neztratí. Nosí je do školy, do města, na rande, na sport i na doma. Proč tedy neobdarovat svého milého nějakým pěkným tričkem? Protože pěkných jich má jistě dost! Raději vybírejte mezi originálními potisky, které vyjádří více než tisíc slov. Dnes jsme si posvítili na originální trička od Bastard.cz a přinášíme tipy na ty nejlepší z nich.

Je libo Batman, Superman nebo Mario?

Máte doma milovníka seriálů? Potom trička s potiskem záchodové mísy a názvu seriálu

Zdroj: Bastard.cz
Zdroj: Bastard.cz

Hra o trůny je jasnou volbou. Filmový kritik jistě bude nadšen z trika se superhrdiny, a to ze souboje Batman versus Superman.

Příznivec sportu a vlastenec nepohrdne pánským trikem s Jardou Jágrem ve „starší verzi“ a fanoušek počítačových her si na své jistě přijde s potiskem oblíbeného Maria a s nápisem game over.

Pánská trička na stránkách Bastard.cz najdete ve všech barvách a s opravdu různorodými nápisy a obrázky. Jednou tak můžete přítele obdarovat trikem s potiskem jeho oblíbené hry, jindy filmu a pro příště zas vtipnými zvířátky.

Originální trička koupíte i v dámské verzi

Zdroj: Bastard.cz
Zdroj: Bastard.cz

I přestože trička jsou vhodná ke každé příležitosti a nikdy jich není dost, občas je zapotřebí změna. Pak vsaďte na dárek v podobě originální pánské mikiny.

Mikina s periodickou tabulkou či s netradičním ztvárněním přechodu pro chodce, skupiny Beatles i hvězdného velkého vozu není problém.

A není nutné zůstávat jen u dárků pro přítele. Vtipná trička, tílka, mikiny i spodní prádlo si můžete koupit také v dámské verzi, ať už pro sebe, sestru či nejlepší kamarádku.