Okořeňte svůj milostný život smyslným erotickým šperkem

Šperky vzbuzují emoce, zvýrazňují přirozený sexappeal i zvyšují ženské sebevědomí. Erotický šperk zároveň dovede zažehnout vášeň, probudit vzrušení a správně okořenit intimní soužití. Jak výběr šperků ovlivní partnerské intimní hrátky?

Šperky od nepaměti slouží k upoutání pozornosti a k zvýraznění krásy. Jsou prostředkem, který podtrhuje přirozenou eleganci i sděluje informace o jejím nositeli. V minulosti byly klenoty v podobě prstenů a ceremoniálních řetězů symbolem společenského postavení, královské a církevní moci, vzájemného zaslíbení či příslušnosti k určitému společenství. Do dnešních dní se nejvíce zachovala symbolika partnerské oddanosti typická pro snubní prsteny.

Přestože klenoty již nejsou tradičním symbolem společenského postavení, mnohé jim z původního odkazu zůstalo. Nejrůznější dekorace dovedou nositele stylizovat do určité role. Vhodně zvolený šperk totiž vzbuzuje emoce, zvýrazňuje přirozený sexappeal i zvyšuje ženské sebevědomí.

Není proto divu, že se šperky využívají k zvýraznění sexuálního náboje. Správně zvolené doplňky totiž promění nevýraznou dívku v elegantní a přitažlivou svůdnici, stydlivou ženu v sexy dračici či v dominantní nadřízenou, která určuje pravidla hry. Podívejte, které erotické šperky obohatí vaše intimní hrátky.

Zvýrazněte svůj sexappeal

Vneste do vašeho vztahu příjemné oživení. Zvýrazněte svůj sexappeal, dejte vyniknout erotické eleganci a dodejte své image punc tajemna a nepřístupnosti. Pomůže k tomu nejen svůdné prádlo, ale také elegantní krajková maska na obličej v benátském stylu, která navodí atmosféru tajemna a zakázaného vzrušení. Zahrajte si na tajné seznámení a nechte partnera zažít pocit touhy po zakázaném ovoci.

Aby hra byla dokonalá a prohloubila se atmosféra decentního intimního vzrušení, můžete místo erotického prádla využít smyslný límečkový náhrdelník, který doplní elegantní ozdoby na bradavky ve stylu okouzlujících burlesek.

Dejte průchod své dominanci

Přejete si v posteli vyzkoušet dominanci a určovat pravidla hry? Pak vsaďte nejen na přísné a odměřené chování, ale také na váš vzhled. Tělo zkrášlí sexy šperky, ozdobné řetízky na boky, zadeček a prsa. Zápěstí pro změnu doplní náramky s trny. Přitom nezapomeňte na správné vybavení v podobě bičíku a pout. Sama brzy poznáte, že určovat pravidla milostných hrátek bude vzrušující.

Splňte si svá tajná přání

Je vaší touhou naplno se poddat partnerovi? Ráda byste splnila jeho tajné erotické touhy? Pokud na jeho seznamu přání figuruje domnělá dominance, pak k vaší roli submisivní otrokyně nesmí chybět sexy obojek, ozdobná pouta ze saténové stuhy a další šperky pro erotiku.

Věřte, že vzájemnými hrami obohatíte váš sexuální život. Přitom se nebojte mluvit o svých touhách a přáních, stejně jako o věcech, které jsou vám nepříjemné.

Latest Posts

Nenech si ujít