Nech se okouzlit světem bot

Téměř každá druhá holka je milovnicí bot. Mít doma třeba i dvacet párů bot není pro nás nic složitého, a plný botník považujeme za zcela normální stav. Podzim už nám běží v plném proudu, a tak je pomalu na čase veškeré baleríny, lodičky a páskovky uklidit do skříně, a začít se připravovat na zimní období.

Podzim je považován za přechodný čas, kdy je již zima na žabky, páskovky či lodičky a naopak teplo na sněhule a kozačky. Jaké boty ale obout v zimních měsících, abys byla originální? Mrkla jsem se za tebe do internetového obchodu SvětBot.cz a myslím, že mám jasno, který kousek by měl obohatit moje „botníkové království“.

Zdroj: svetbot.cz
Zdroj: svetbot.cz

Snoboot je hit letošní zimy

Kdo by neznal z dětství sněhule a radostné období, kdy právě díky těmto botám jsme zažívali chvíle tepla, protože naše chodidla v nich byly jako v bavlnce. A právě sněhule zaznamenávají opět velký boom. A bodejť by ne. Díky kožíšku jsou sněhule teplé, díky svému materiálu jsou nepromokavé a díky jejich výšce se ti ani v největší vrstvě sněhu nestane, že by ti do nich zapadl. Sněhule jsou cool a zároveň dost pohodlné.

Snoboot jsou luxusní módní sněhule, které ti určitě nesmí chybět v zimním botníku. Vybírat můžeš z nejrůznějších kombinací barev bílé, černé, fialové a červené. Díky exkluzivitě bot ti je zaručeno, že tyto sněhule nebude mít každá druhá, a tak předejdeš pocitu trapnosti, který každá holka jistě už zažila. V České republice je letos k dispozici totiž pouze 56 párů bot, které prodává právě SvětBot.cz.

Zdroj: svetbot.cz
Zdroj: svetbot.cz

A teď něco z praktického hlediska

Sněhule Snoboot jsou 44 cm vysoké a jelikož se říká, že nejhorší zima je ta, která jde od nohou, tak pro teplo našeho celého těla je podešev bot vyšší, aby nám tak nohy rychle neprochladly. Bát se nemusíš ani uklouznutí na zledovatělém chodníku, protože vzorek podešve je dostatečně hrubý. Svršek je vyroben z odolné textilie, takže brouzdání ve sněhu není zakázáno. Sněhule Snoboot můžeš vybírat ze sedmi variant a pro větší originalitu je můžeš doplňovat tkaničkami různých druhů. A co je nejdůležitější, celé boty jsou vyplněné středně dlouhým kožíškem, takže boty dobře hřejou.

Jestli se ti stejně jako mně zalíbily svou praktičností a krásou sněhule Snoboot, pak mrkni i ty na SvětBot.cz, kde najdeš i mnoho dalších jiných modelů.

 

Zdroj: svetbot.cz
Zdroj: svetbot.cz

Latest Posts

Nenech si ujít