Neboj se a jdi do klobouku

Zdroj: Jolanakotabova.cz

Chceš být originální a IN, potom vsaď na klobouk. Ať už se chystáš na velkou oslavu, svatbu, promoce či se jen tak chceš líbit, potom bude klobouk tím pravým doplňkem tvého outfitu. Ovšem ani ten nesmí být obyčejný z konfekce, protože tím bys tak oslnila možná doma na zahradě.

Na rozdíl od Velké Británie je Česká republika klobouky téměř nepolíbená. Na druhou stranu se však my samy kloboukům možná spíš záměrně vyhýbáme. Často na sebe nechceme moc upozorňovat a raději působíme za šedé myšky. Jenže jakmile se seznámíš s modistkou Jolanou Kotábovou, respektive s jejími klobouky, pak zjistíš, že i pro tebe by se našel v její kolekci nějaký ten klobouček, který bude tvým partnerem na mnoha důležitých akcích.

Jolana Kotábová začínala jako modistka v roce 1989 v Družstvu Moděva. Od roku 1994 pracovala pod vedením Daniely Veselé, kde se dostala k vytváření klobouků jak pro běžné nošení, tak ale i pro divadlo, film a reklamu. V roce 2011, kdy se vracela po mateřské dovolené do pracovního procesu, se rozhodla založit si vlastní dílnu. Díky zkušenostem, které získala od svých kolegyň, díky stálému se učení nových metod a hlavně díky používání prvotřídních materiálů a kvalitnímu zpracování, vznikají pod jejími zlatými ručičkami elegantní dámské klobouky, kterým lze jen těžko odolat.

Ve zkratce si se seznámila s naší výbornou modistkou a teď je na řadě to nejdůležitější. Její klobouky, pod kterými si však ani ve snu nepředstavuj obyčejné slamáky vhodné tak akorát k vodě. Sama se podívej, jaké klobouky Jolana Kotábová připravila do kolekce jaro/léto 2014. A samozřejmě najdeš i aktuálnější. Tedy ty společenské, které se hodí celoročně k nošení. Nenech se tak dlouho přemlouvat a vyber si nějaký ten pravý také pro sebe.

[flagallery gid=4]

A pokud bys s výběrem přeci jen tápala, pak se zajdi podívat přímo za Jolanou Kotábovou do jejího království, kde ti jistě pomůže vybrat ten pravý.

Latest Posts

Nenech si ujít