Najít svou „dvorní“ kadeřnici je běh na dlouhou trať

Vlasy jsou korunou každé z nás. O to více je důležité o ně správně pečovat. Avšak jen domácí procedury nestačí, zapotřebí je také pravidelné zastřihávání a kadeřnická péče.

Najít svou „dvorní“ kadeřnici není nic jednoduchého, a to i přestože je kadeřnických salonů i v malých městech nespočet. Problém ale není v kvantitě, ale v kvalitě.

Radu od kadeřnice (ne)čekejte

Zdroj: pixabay.com
Zdroj: pixabay.com

Jít do kadeřnictví s jasnou představou střihu, barvy i vyfoukání není doména každé ženy. Většina z nás neví a tápe nad tím, zda si nechat zastřihnout jen konečky, zda si nechat ustřihnout ofinu nebo zda změnit účes radikálně? Rada od kadeřnice by v tomto případě přišla vhod. Bohužel ne vždy tomu tak je.

Není divu, že po častém rozhořčení, které většinou plyne ze špatné komunikace, se mnoho holek uchyluje k „samostříhání“. Na internetu je plno návodů, jak na domácí stříhání. Bohužel výsledek není vždy podle představ. Důvodem jsou často tupé nůžky.

Pravidelná kadeřnická péče je zapotřebí

V kadeřnictví se však nedočkáme jen stylového účesu. Díky profesionálním přípravkům a různým kúrám jsou naše vlasy zregenerovány a plné lesku.

Nyní například velmi oblíbená keratinová kúra je skvělým „lékem“ na poškozené a nepoddajné vlasy. Během dvou hodin jsou díky keratinu vlasy hebké, zdravé a silné.

Alespoň na zastřihnutí konečků bychom měly chodit jednou za tři měsíce. Čím kratší vlasy chcete mít, tím častěji je návštěva kadeřnice nutná.

Najděte si svou „dvorní“ kadeřnici samy

Zdroj: pixabay.com
Zdroj: pixabay.com

Jak ale najít tu nejlepší kadeřnici, která bude šikovná, ochotná a sedne vám po všech stránkách? Hledejte na internetu a sociálních sítích. Nespokojte se jen s nabídkou ve vašem okolí. Na internetu si zadejte do vyhledávače například moderní kadeřnictví v Brně a hledejte, hledejte, ….

Ptejte se na zkušenosti a čtěte recenze. Jedna spokojená kamarádka neznamená ještě spokojenost vaší. Pátrejte po dalších recenzích a především se podívejte na ukázky práce dané kadeřnice.

Pokud se vám na první dobrou nepodaří najít tu pravou, pak nezoufejte. Na další návštěvu kadeřnického salonu jděte jinam. Jednou tu svou najdete!

 

Latest Posts

Nenech si ujít