„Must-have“ letošního jara

Zdroj: cleo.com

V oblasti trendů každé sezóny je občas příliš těžké se vyznat. Rad a tipů  co bude letos in nebo co byste právě měly nosit, je takové množství, že má člověk pocit, že se bude nosit snad úplně všechno. Připravila jsem pro vás menší ochutnávku toho, co vám rozhodně udělá radost, co byste měly mít a rozhodně vám přinese jarní náladu a individualizuje váš styl.

Když se žena rozhodne pro změnu, první co udělá sahá po nůžkách, barvě na vlasy anebo vizitce své oblíbené kadeřnice, se kterou ihned konzultuje razantní změnu. Je to jednoduše samozřejmost, která hned napadne převážnou část něžného pohlaví. Výjimkou není ani nakupovaní nového oblečení a vyhazovaní starého. A co s námi udělá teprve jaro? Nový start a teplejší roční období, kdy trendy doslova prosí o vstup do vašeho života.

Vlasy = koruna krásy

Trendem letošního jara jsou dlouhé vlasy, chybu ale neuděláte ani v krátkém střihu, nosí se geometrický a agresivnější sestřih. Efekt mokrých vlasů se na přehlídkovém mole objevil také. Jedním z nejvýraznějších letošních trendů tohoto jara co se týče vlasových kreací jsou barevné vlasy plné neonů. Nemusíte si je barvit celé, stačí například lehký úzký pramínek na ofině. Pokud jste si vždy chtěla vyzkoušet blond, teď je ta správná chvíle, jen si raději zajděte do kadeřnictví a neexperimentujte doma, obzvlášť pokud se chystáte jít do platiny.

www.nubry.com
www.nubry.com

Trendy v dekorativní kosmetice

Říká se, že rtěnka je jedna z nejdůležitějších kosmetických pomocníků ženy a  její absence také. Pokud patříte k ženám, které bez rtěnky neudělají ani krok, v nejbližších pár měsících si rozhodně užijete výrazné barevné palety. Jestliže se vám v minulých sezonách zalíbila oranžová rtěnka, která je ideální na léto, tak její intenzivnější novinku jistě uvítáte. Dále se na výslunní trendů v kosmetice ohřívá stálice vamp rudá či naivní barbie růžová.

YSL spring
www.cleo.com

Mini kabelky přes rameno i do ruky

Už několik sezón nám dělají společnost obří maxi kabelky, do kterých jsme schopné narvat neuvěřitelné množství věcí, asi proto je tak milujeme. Letos je však trumfly jejich menší, štíhlejší sestřičky – malé kabelky jsou roztomilé, dívčí a zatraceně trendy. Nejeden módní dům si pohrál s tlumenou kombinací jednoduché geometrie, menších tvarů a dvěma až třemi barvami, převážně pastelových odstínů.

21
www.millionlooks.com

Je na čase odhalit nohy

Lodičky, sandálky, obuv inspirovaná gladiátory. Letos je opravdu z čeho vybírat. Pokud se ale chcete cítit jako křehká žena, a to i v případě, že jdete na zkoušku, důležitou obchodní schůzku, rande nebo dokonce na přijímací pohovor – zvolte lodičky. Návrháři představili širokou škálu již tak známého tvaru v novém provedení.

a_3x-horizontal
www.nymag.com

Přísně nepřísně dlouhé sukně

Poslední trendový kousek z mého výčtu jistě potěší slečny milující volnost – nosit se budou sukně s délkou klidně až do půli lýtek. Aby vypadaly dobře, musí být jejich nositelky opravdu poměrně přesně definované, ale jinak je milujeme, jsou pohodlné, rozevláté, prostě předzvěst krásného počasí.

 

ImageGen[2]
www.cleo.com

Latest Posts

Nenech si ujít