Motivujte se k běhu stylovým oblečením

Hubnout bez sportu sice lze, ovšem k dokonalé postavě tato cesta nevede. Pokud se však přeci jen nepovažujete za sportovní typ, pak začněte zlehka chůzí a během. A jak přemluvit sebe samu a vyběhnout z pohodlí domova? Přeci tou správnou motivací.

Většina holek miluje módu, proto rozhodně nic nenechávejte náhodě a pořiďte si stylové oblečení na běh. Volit můžete nejen krásné, ale i kvalitní běžecké oblečení a boty adidas, které vás nezklamou. K tomu pak už jen stačí přidat vychytanou aplikaci na měření kilometrů a správnou hudbu.

Stylové oblečení na běh vás požene dopředu

Myslíte si, že kupovat si nové oblečení na sport je zbytečné? Pak vězte, že v žádném případě není. Jen díky tomu, že zainvestujete do módního topu, legín a pohodlných bot, s během jen tak neskončíte. Nemusíte však kupovat hned desatery trika, ale postačí pouze jeden stylový outfit, který jistě s postupem času budete rozšiřovat.

Legíny můžete zvolit buď tříčtvrteční, nebo dlouhé. Zapomeňte na plandavý styl a neprodyšný materiál. Mnohem lépe uděláte, když si pořídíte úzké legíny, které kopírují postavu a které vytváří optimální klima a odvádí vlhkost od pokožky.

Zdroj: A-mania.cz
Zdroj: A-mania.cz

Co se topů týká, pak zapomeňte na 100% bavlnu, a raději sáhněte po funkčních materiálech. To, zda vyběhnete v topu nebo v triku s krátkým či dlouhým rukávem, je jen na vás. I v tomto případě si ale raději vyberte přiléhavý střih, ať při běhu nic neplandá.

Zdroj: A-mania.cz
Zdroj: A-mania.cz

Bez sportovní podprsenky a běžeckých bot daleko nedoběhnete

Pokud si však přeci jen nechcete pořizovat nový outfit na běh, potom zvažte alespoň nákup kvalitní sportovní podprsenky a pohodlných běžeckých bot. Věřte, že s obyčejnými keckami daleko nedoběhnete.

Boty musí být prodyšné a lehké, aby se vám v nich běhalo doslova samo. Stejně tak si důkladně zjistěte, zda vámi vybrané boty jsou vhodné na silnici i do lesa. Přeci jen nikdy nevíte, kudy vaše běžecká trasa povede, a tak je dobré být připravena.

Zdroj: A-mania.cz
Zdroj: A-mania.cz

Sportovní podprsenku rozhodně nepodceňujte. Klasické podprsenky s kosticemi na běh i jiné sporty jsou zcela nevhodné, proto raději volte sportovní s pěnovou výztuží košíčků, s pružným lemem, s ramínky do X na zádech a z materiálu, který reguluje vlhkost a nevytahá se po prvním použití. Navíc co se podprsenek sportovního střihu týká, pak jich na trhu najdete celou řadu. Sami se přesvědčte, že je z čeho vybírat.

Díky nepřebernému množství barev a vzorů je budete chtít střídat jak ponožky. V případě velkého tepla není problém sundat triko a vyběhnout jen ve sportovní podprsence.

Zdroj: A-mania.cz
Zdroj: A-mania.cz

Nejširší kolekce běžeckého oblečení, bot a doplňků najdete na a-mania.cz.

Latest Posts

Nenech si ujít