Módní trendy na léto 2016: Monokiny, barevnost, volány, …

S létem jsou spojeny prázdniny, krásné počasí a koupání. Pořídit si nové plavky je doslova nutností. Přinášíme proto pár tipů, jakých trendů se v letošní plavkové módě držet.

Rok 2016 zůstává stále věrným dvoudílným plavkám, ale na své si přijdou i milovnice monokin.

Barevná střídmost a nuda není pro léto 2016

plavky3Ano, dámské dvoudílné plavky jsou na vrcholu už nějaký ten pátek a pro letošní léto ještě budou. Ovšem jejich hlavním trendem, který už se objevoval na koupalištích v loňském roce, je barevnost. Mít spodní díl plavek v jiné barvě než ten vrchní, není problém. Ba naopak kombinovat barvy i vzory se cení.

Trendy jsou podprsenky střihu bardot.

plavky2Ovšem čeho je moc, toho je příliš. Pro kombinování především vzorů je nutné mít cit. Například zvířecí vzory je vhodné doladit jednobarevným dílem. V barvách je dobré se držet stejné sytosti. To ale neznamená střídmosti. Výrazná žlutá a neonové barvy mají pro léto 2016 zelenou.

Nebojte se netradičnosti v podobě třásní a šňůrek.

TIP: Čím více šňůrek, tím více IN. Dvoudílné plavky originálního střihu se šňůrkami jsou nejen trendy, ale zároveň vám vykouzlí i jedinečné opálení.

plavky - komplet

Plážová tunika nejen pro plnoštíhlé, monokiny pouze pro štíhlé

plážová tunikadámské jednodílné plavky vládly v 90. letech, kdy hlavní inspirací pro plážovou módu byl seriál Pobřežní hlídka, mimo nebudou ani v létě 2016. Především ženy a dívky s větším bříškem jednodílné plavky ocení. Pokud ale přeci jen toužíte po krásném opálení, pak je vhodnou volbou zvolit dvoudílné plavky a po ruce s sebou vždy mít plážovou tuniku. I ta skvěle zakryje nedostatky na postavě.

Jednodílné plavky nemusí být nudné a fádní.

plavky14Naopak štíhlá silueta vynikne v monokinách. Ty můžete zvolit buď jednoduché bez jakýchkoliv doplňků, nebo s volány, s kovovými detaily, s efektním překřížením a jiným designovým šněrováním.

Monokiny podtrhnou dokonalé křivky.

TIP: Bohatou inspiraci na léto 2016 nabízí e-shop i-Moda.cz, kde najdete nejen všechny plavky z článku, ale i mnohem více.

 

Latest Posts

Nenech si ujít