Módní hity letošního léta

Letošní léto je rozmanité na módu. Důraz je kladen především na volnost, pohodlí a nedbalou eleganci. Představujeme tři módní trendy, které nesmí chybět v tvém šatníku.

Elegantní a přesto vyzývavé svetříky

Myslíš, že čas na nošení svetrů je pouze v zimě? Pak jsi na omylu. Lehké a vzdušné svetříky lze totiž nosit i přes léto. Toto léto jsou trendy jemné svetry, které oceníš při večerních procházce i na formálnějším společenském setkání.

Letní svetříky se nejlépe hodí k džínům a ke kraťasům. S letním svetříkem doladíš svůj outfit k dokonalosti, pokud je zkombinuješ s džíny nebo kraťasy.

Pro inspiraci nabízíme dámské svetry s módním šněrováním na zádech. Svetřík je díky němu vzdušný a zároveň elegantní. Krásně v něm vyniknou opálená záda.

Letní svetr, zdroj: www.trendovo.cz
Letní svetr, zdroj: www.trendovo.cz

Praktické kardigany pro každou příležitost

Letošní léto si nás naplno podmanily tuniky a kardigany, které využiješ jak volnočasové nošení, tak i pro formální pracovní schůzku. Záleží jen pouze, čím kardigan doplníš.

Pro business schůzku se ke kardiganu hodím slim kalhoty, elegantní košile a lodičky. A pokud jdeš ven s přáteli, stačí si ke kardiganu vzít triko, roztrhané džíny a tenisky a rázem máš zcela jiný outfit. Přesto ale s jedním stálým a dominantním prvkem. Zároveň se nemusíš ke kardiganu vzít legíny a boty na vysoké platformě.

Elegantní tunika, zdroj: www.trendovo.cz
Elegantní tunika, zdroj: www.trendovo.cz

Stylové mikiny, ve kterých se budeš IN

Mikiny se v pravidelných intervalech stále vrací na módní výsluní. Vždy se však mění jejich provedení. Letošnímu létu dominují stylové mikiny s bočním zapínáním a velkou kapucí, která vytváří elegantní límec. Ten ostatně oceníš při chladných večerech.

Zatímco v dávnější minulosti převládaly spíše vypasovanější mikiny, které často odhalovaly bedra, nyní je tomu přesně naopak. Naše babičky by jistě zaplesaly. Letošním trendem jsou delší mikiny, které končí až pod zadkem. V kombinaci s mini šortkami, tak vytvoříš stylový outfit, který se připomíná minišaty. Ostatně možností je spoustu, proto nebuďte svázány konvencemi a vyberte si dámskou mikinu podle svého stylu.

Trendy mikina, zdroj: www.trendovo.cz
Trendy mikina, zdroj: www.trendovo.cz

 

Latest Posts

Nenech si ujít