Mít na triku hyenu, malamuta nebo vydru je přeci COOL

Zdroj: Zvirecitricka.cz

Kdo by je nemiloval? Zvířátka! Jsou krásná, roztomilá a jejich láska k lidem neutuchající. Ať už jsi milovnicí zvířat či ne, mít vydru na tričku je vtipné a hlavně originální. A pokud vydra není tvoje oblíbenkyně, vyber si dle tvé libosti nějaké jiné zvíře.

Možná jsou pro mnohé trička s obrázky až moc dětinská a zvířecí trička nepochopitelná, ale věř nebo ne v e-shopu zvirecitricka.cz si vyberou i ti největší skeptici. Nejeden obrázek na tričku mě totiž v tomto internetovém obchodě opravdu upřímně pobavil.

Není kočka jako pes

Patří mezi tvá oblíbená zvířata hyena hřivnatá, aljašský malamut, asijský drak nebo spíš ujíždíš na klasických roztomilých kočičkách a pejscích? Pokud máš raději klasiku, pak i ta je v e-shopu zvirecitricka.cz pojata dosti neklasicky. Možná si říkáš, co je originálního na triku s kočkou, ale pokud jsi majitelka siamské kočky nebo třeba oranžové mainské mývalí kočky můžeš mít na hrudi i tu. V e-shopu najdeš mnoho konkrétních druhů koček, psů, ale i netradičních zvířat, která jsou na tričkách vyobrazeny opravdu realisticky. Také majitelé německé dogy či sibiřského husky si přijdou na své.

Nebylo by vtipné venčit tvého německého ovčáka a mít na sobě tričko s potiskem s jeho podobou a nápisem I ♥ GERMAN SHEPHERDS?

Zdroj: Zvirecitricka.cz
Zdroj: Zvirecitricka.cz

Trika a mikiny i pro tvého přítele

Navíc v e-shopu můžeš koupit i triko pro tvou drahou polovičku a nemusí jít pouze o klasická trička. Vybírat můžeš i z tílek a z triček s „véčkovým“ výstřihem, nebo z teplejších mikin. Léto už se s námi asi nadobro rozloučilo, a tak je potřeba připravit se na chladnější dny. Ukaž všem, komu tvůj kluk patří, a pořiďte si originální trička se stejným zvířecím obrázkem. Nebo si s kamarádkami vyražte na poslední festivaly ve „stejnokroji“, aspoň každý bude vědět, že patříte k sobě. Na výběr máte i nespočet barev, takže si každá jistě vyberete podle vaší obliby.

Zdroj: Zvirecitricka.cz
Zdroj: Zvirecitricka.cz

Latest Posts

Nenech si ujít