Zdroj: Diverseworldfashion.com

Mola světového modelingu nabízí mnoho možností, příležitostí, inspirace a kreativity. Návrháři předvádí svá mistrovská díla, na která jsou právem pyšní. Mnohdy nás šokují svou tvorbou, výběrem modelek či modelů, muzikou, choreografií nebo vším dohromady. My jsme nedávno objevili video, se kterým se s vámi rádi podělíme.

Posuďte sami, jestli vás přehlídka značky MARCO MARCO pobuřuje nebo vás naopak dostane na kolena a smeknete před nebojácností mladého navrháře:).

Ačkoli se zdá, že kolekce MARCO MARCO je nám Evropanům a speciálně Čechům neznáma není tomu tak úplně tak. Zpěvačky Selena Gomez, Nicki Minaj, Shakira a Katy Perry oblékají na pódiu i ve svých videoklipech právě kostýmy a kousky této značky. Také sestry Paris a Nicky Hilton, Kesha, JoJo a Leona Lewis zvolily MARCO MARCO pro speciální příležitost jako například předáváni cen MTV a GRAMMY. Nejen šaty, ale také spodní prádlo, legíny a overaly jsou vlajkovou lodí této americké módní firmy.

Kdo ví čeho se dočkáme příště? Nicméně radíme vám, nevypínejte video dřive než skončí.

[vsw id=“lIDZR-fyrl0″ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

1 KOMENTÁŘE

  1. Dost neobvyklé, ale klukům to sluší a má to styl. Jen nesedí legíny (navíc průhledné na zadku) a boty s podpatkem – není to na sport ani do společnosti.
    Docela je průlomové i to, že chlap může být namalovaný, na podpatcích a v sukni – proč ne už to tady bylo po relativně dlouhé období na módu. Do pánského šatníku by to chtělo zanést pořádný výbuch. Bylo by jistě příjemné vyrazit i sukni (trestné to snad není) a pořád lepší než do společnosti v mikině.
    A pro ženy co mě budou kritizovat: Je snad rovnost pohlaví – nikdo se na vás nezlobí ať vydejte v kalhotách, máte nárok na vzdělání, máte volební právo… máte i toleranci?

Komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.