Legíny mají v tvém šatníku místo

Legíny ano či ne? Je pravda, že legíny mají své odpůrce, ovšem stejně tak je plno holek, co na ně nedá dopustit. Ať už patříš k tomu či onomu táboru, nech se inspirovat dnešním článkem, kde tomuto kontroverznímu kousku z našeho šatníku dáváme jasně zelenou.

Zapomeň však na nudnou módní šeď, řeč totiž bude hlavně o originalitě, které se v legínách rozhodně meze nekladou.

Lesklé legíny

Pokud přeci jen toužíš po klasické černé barvě, pak vsaď na lesklé legíny. Nejen že směs nylonu a elastenu působí mnohem luxusněji než obyčejná bavlna, ale na oko tak můžeš dosáhnout latexového nebo dokonce koženého vzhledu. Pro ty, které však černá barva už nudí, je tu i plno barev v lesku, mezi nejpopulárnější patří zlatá a stříbrná.

Zdroj: nejleginy.cz
Zdroj: nejleginy.cz

Neboj se barev

Žlutá, červená, zelená, modrá. Nejen v těchto barvách jsou dnes legíny dostupné. Neboj se však barev a začni je kombinovat. Nemusí jít jen o abstrakci či změť barev, dostupné jsou i například legíny ve stylu americké vlajky, zvířecích motivů nebo pruhované legíny. Ty nejen že jsou čím dál tím více populární, ale také opticky zeštíhlí a prodlouží nohy. Nově jsou také k dispozici galaxy legíny, které jsou inspirované vesmírnou oblohou. A ať už jsi fanynkou vesmíru či ne, touto „legínovou“ novinkou jistě oslníš.

Zdroj: nejleginy.cz
Zdroj: nejleginy.cz

Skoro jako jeansy

Jsi-li zastánkyní klasických jeansů, pak i ty je můžeš vyměnit za legíny, a přitom neztratit svůj styl. Existují totiž také jeansové legíny. I ty lze koupit v různých barvách a provedeních.

Zdroj: nejleginy.cz
Zdroj: nejleginy.cz

Inspirovali jsme tě?

Pokud ano, tak zkus i ty obměnit svůj šatník, a na zimu si pořiď alespoň jedny stylové legíny. Nemusíš se ani bát, že by ti v nich v těchto měsících mohla být zima. Stačí si k nim vzít vyšší boty s kožíškem, doplnit delším kabátkem, huňatou šálou s čepicí a uvidíš, že si je zamiluješ i ty.

Latest Posts

Nenech si ujít