Květinové vzory letos vedou

Zdroj: www.i-moda.cz

Jsou módní kousky, které jsou nadčasové, ovšem jsou i módní kousky, které jsou vhodné tak pro jednu sezónu a dost. Řídit se trendy je často dost náročné, my ti ale poradíme, čím letos zaručeně nic nezkazíš.

Hlavní je se nebát barev, ale zas to s nimi nepřehánět. Nebát se vzorů, ale i ty jsou často ošemetné. Móda je těžká disciplína, kterou se potřebujeme naučit. Jít s dobou jenom nestačí.

Květinové vzory

Možná už jsi zaslechla, že letošním hitem budou zaručeně květinové vzory. Letos to bude v ulicích měst samá rozkvetlá květina. Tak se k nim přidej i ty. Květované šaty jsou ideálním kouskem oblečení na léto. Kytky se ale neztratí ani na dámských legínách či tričkách. Pokud nejsi fanynkou těchto křiklavých vzorů, pak se poohlédni alespoň po šátku, kabelce či pásku, kde bude tento vzor tím hlavním. Na druhou stranu nic se nemá přehánět, a tak i květovaný vzor můžeš umírnit něčím jednobarevným. Ať už černou klasikou nebo džínovinou, která letos bude také tím pravým.

Zdroj: www.i-moda.cz
Zdroj: www.i-moda.cz

Výrazné potisky

Máš-li ráda extravaganci, ale květiny nejsou to, co bys na oblečení vyhledávala, potom hledej trika a mikiny s výraznými potisky. Všemožné nápisy a velké obrázky budou poutat pozornost, kde jakého kolemjdoucího. Opět dej ale pozor, ať to nepřeženeš. Někdy méně znamená více a nechceš přeci vypadat jako od kolotočářů. Vezmeš-li si  na sebe výrazné tričko, doplň ho střídmější mikinou či svetrem.

Zdroj: www.i-moda.cz
Zdroj: www.i-moda.cz

Černá a bílá je klasika

Pokud si přeci jen nevěříš na jakékoliv barvy, nápisy a vzory, pak ti nezbude nic jiného než opět vsadit na černou klasiku, nebo alespoň se rozzářit bílou barvou. I tato kombinace je nesmrtelná a letos s ní opět nic nezkazíš. Oblékneš-li se do těchto dvou barev, pak zvaž alespoň vzorované doplňky, které tě dostanou z té šedé myšky z davu.

Zdroj: www.i-moda.cz
Zdroj: www.i-moda.cz

Latest Posts

Nenech si ujít