Kouzlo dřeva

Musí být vše, co je moderní a originální z kovu nebo plastu?  Ne, nyní letí DŘEVO!

Hodinky, kryty na chytré mobilní telefony, sluneční brýle, klávesnice na notebooky a nástěnné hodiny. To vše nabízí server dvou nadšenců dřeva ze stále podceňovaného města – Ostravy!

Celý tento dřevěný koncept má šťávu a nápad. Je originální, designově propracovaný a hlavně jiný. A přesně TO se teď nosí.

Lehké a voňavé WeWOODky

Ultra lehké, voňavé a jedinečné hodinky WeWOOD. WeWOODky jsou vyráběny z odřezků vzácných dřevin, které by jinak skončily, kdo ví kde. Tudíž se nemusíte bát, že by kvůli vaší parádě „umřel” stromeček. Vše je ryze přírodní, takže žádné barviva a toxické látky!
Každý druh dřeviny určuje, jakou budou mít hodinky výslednou barvu, tudíž se nemůže stát, že by někdo jiný měl úplně stejné hodinky jako ty! Unisexové, elegantní dámské, pánské dvouciferné, zelené, kombinace dvou barev, černé, béžové – z takového výběru se vám bude až motat hlava.

Myslíš, že to je vše? Ne. Aby tomu nebylo málo, koupí dřevěných hodinek také pomůžeš přírodě! Za každé koupené hodinky se totiž vysadí jeden nový strom. Ano, je tomu opravdu tak. A navíc osud svého stromu můžeš sledovat.

WeWOOD Zdroj: woodies.cz
Zdroj: woodies.cz

Koukni na svět skrze přírodu – Shwood

Příběh dřevěným brýlí Shwood je stejně originální jako brýle samotné. Ve zkratce – spadlá větev, rezavé panty, čočky z obchodu někde na rohu ulice kdo ví kde doplněný originálním designem a jemnou estetikou. Zní to jak pohádka.
Postupem času přibylo však preciznější doladění designu, signatury, výběr dřevin a kvalitnější i polarizovaná skla. To ovšem nic nezměnilo na kouzlu, které ti brýle po jejich nasazení přinesou. Vytáhni své Shwoody z koženého, látkového či pevného pouzdra, nasaď si je a pohlédni na svět skrze přírodu!

brýle
Zdroj: woodies.cz

 Vyšperkuj si svého chytrého miláčka

Nebaví tě už tvůj iPhone nebo MacBook, protože už ho mají všichni? Už ti přijde okoukaný? Co všichni rozhodně nemají je dřevěný kryt nebo klávesnice. Vyšperkuj si svého miláčka a budeš mít opět něco jedinečného.

woodies.cz
Zdroj: woodies.cz
woodies.cz
Zdroj: woodies.cz

Dřevěný tikot

Chata, kuchyň, dětský pokoj, kůlna, obchod, terasa nebo i kancelář a školní třída. Tam všude se budou vyjímat unikátní dřevěné nástěnné hodiny. Ať béžové či hnědé provedení dá vašemu pokoji zcela nový nádech. Těchto hodin si zcela určitě všimne každá návštěva.

hodiny
Zdroj: woodies.cz

Že už tě nemůžeme ničím překvapit? Věř, že ano. Pomyslnou třešničkou na dortu je také exkluzivní balení, ve kterém vám vaše „dřívko“ příjde. Celý příběh tvého zakoupeného dárečku si můžeš přečíst v dopise, který je součástí každého dřevěného balení a je napsán velmi milým osobním tónem. Taková krabička ti 100% udělá radost!

Jo a nemusíš se bát. Všechny produkty, ačkoli jsou ze dřeva vám jen tak neshoří! A s vodou jsou také kamarádi 🙂

www.woodies.cz – to je ta správná cesta k nákupu dárku pro tvé blízké.
I když, nikdo by se nedivil, kdyby sis nakonec neudělala radost ty sama 😉

Latest Posts

Nenech si ujít