Kde nakupovat kosmetiku aneb Paletky od Sleek, kosmetika do 79 Kč a TOP přírodní řasy

Sleek, Makeup Revolution London, Dermacol či E style, nejen tyto značky velmi často slýcháme ve videích beauty blogerek. Ty na ně pějí samou chválu a o spokojenosti svědčí i jejich dokonalý make-up. Víte, kde zmiňované a mnohé další kosmetické značky koupíte na jednom místě?

Paletky od Sleek jsou bezkonkurenční. Několik jich vlastní Petralovelyhair, GetTheLouk, Nici Koderová či Markéta Vevená. Roztomilý srdíčkový rozjasňovač od Makeup Revolution London či dlouhotrvající make-up od Dermacol si stejně tak právem zasluhují kladnou recenzi. A všechny tyto a mnohé další produkty seženete v e-shopu Prodavamekosmetiku.cz.

Paletky od Sleek makeUP jsou TOP

Dermacol je tradiční kosmetickou značkou, kterou už v 70. letech 20. století používali maskéři filmových hvězd v Hollywoodu. Protipólem Dermacolu je kosmetika značky Makeup Revolution London. Ta vznikla teprve v dubnu roku 2014. Ovšem kvalitou si mohou obě značky směle konkurovat.

Svatou trojici kosmetických značek, kterou české blogerky milují, uzavírá Sleek makeUP. Poslední zmiňovaná se řadí mezi TOP v paletkách očních stínů. Perfektně pigmentované barvy, bohatý výběr od neutrálních, až po neonové a vše v matných i lesklých odstínech.

Sleek, Dermaclo, Makeup Revolution London

Produkty značky Moje nakoupíte do 79 Kč

Kosmetické značky Moje a E style nabízí širokou nabídku různých produktů, ať už na tvář, oči, rty nebo nehty.

Značka Moje nabízí dlouhodržící laky na nehty s vynikající krycí schopností. V e-shopu Prodavamekosmetiku.cz najdete nespočet laků různých barev za skvělou cenu. Příznivou cenou se vyznačují i tužky, mono stíny, řasenky, rtěnky a pudry. Vše koupíte do 79 Kč. Za obdobnou cenu pořídíte i kosmetické produkty značky E style.

e style, moje

Nejlepší přírodní řasy jsou od Ardell

V e-shopu Prodavamekosmetiku.cz nakoupíte všechny oblíbené značky na jednom místě a z pohodlí domova. Ovšem vybírat můžete nejen z produktů zmiňovaných značek.

Perfektní sada pro úpravu obočí je například od značky Milani a celosvětově nejprodávanější přírodní řasy od Ardell. Kvalitní kosmetiku najdete i u americké rodinné firmy Jordana Cosmetics a luxusní parfémy u francouzské kosmetiky Lambre.

ostatní kosmetika

Už víte, jakým produktem doplníte svou kosmetickou výbavu? Paletkou očních stínů, francouzským parfémem nebo novým korektorem? Za nás to bude určitě rudá rtěnka, která se hodí nejen k předvánočnímu času.

 

Latest Posts

Nenech si ujít