Kabelky, které vykouzlí úsměv na tváři

Zdroj: Pixabay.com

Na jaře je doslova nutností pořídit si novou kabelku. Ta musí být barevná, svěží a šik. Jejím hlavním úkolem totiž je, aby se za vámi každý otočil. Přesvědčte se samy, že kabelka nemusí být jen praktickým doplňkem.

Zdroj: Bagolo
Zdroj: Bagolo

Začneme pěkně pozvolna. Jestliže vzory a motivy nejsou nic pro vás, pak letošní jaro vsaďte na jednoduché kabelky plné barev od Kris-Ana. Britská značka nabízí nadčasový design, kvalitu a především výrazné barvy, které jsou pro teplé počasí jako stvořené.

Zdroj: Bagolo
Zdroj: Bagolo

Jaro 2016 se nemusíte obávat tyrkysových barev, růžové a ani kanárkově žluté. Jednobarevné kabelky se snadněji kombinují a rozzáří na první pohled nudný outfit. Navíc jednoduchý, avšak stylový design kabelek značky Kris-Ana se hodí na výlet, do města, na procházku i na nákup. Velmi často ke kabelce dostanete také menší tašku a peněženku či pouzdro.

TIP: Díky své perfektní kombinovatelnosti kabelky Kris-Ana využijete i několik sezón, proto se nebojte do nich zainvestovat.

Květinové kabelky slaďte s bohémským stylem

Zdroj: Bagolo
Zdroj: Bagolo

Velmi módními a pro jaro a léto 2016 vhodnými jsou romantické kabelky Cath Kidston s květinovým vzorem. Přehlídková mola letos patří totiž bohémskému stylu a retru, ke kterému se dokonale hodí květinové vzory a puntíky.

Zdroj: Bagolo
Zdroj: Bagolo

Kabelky značky Cath Kidston jsou inspirované anglickým venkovem. Na první pohled vintage design dělá z kabelek britské značky opravdu originální a stylové doplňky. Navíc v jejich nabídce najdete jak malá psaníčka a crossbody, tak i větší kabelky přes rameno a shopper tašky.

TIP: Některé kabelky Cath Kidston jsou v nabídce se speciálním PVC nátěrem. Díky tomu vás nepřekvapí aprílové počasí. I za deště budete IN.

Kabelky s nádechem anglického venkova

Zdroj: Bagolo
Zdroj: Bagolo

I do třetice všeho dobrého zůstaneme u britské kvality. Tentokrát vám představíme designové kabelky Disaster s různými motivy potisku. Ovšem nenechte se zmást názvem značky, o žádnou „katastrofu = disaster“ se nejedná.

Zdroj: Bagolo
Zdroj: Bagolo

Kabelky jsou svěží, hravé a ideální pro ty, které nechtějí zapadnout v davu. Nejen vzory květin a zvířat doslova dýchají nostalgií a originalitou. Mít na kabelce psací stroj nebo cupcake není problém.

TIP: Pokud nerady vyčníváte z řady, pak si můžete z nabídky značky Disaster vybrat něco menšího. Stejně jedinečné mají i peněženky.