Kabelkuji, kabelkuješ – Kabelkujeme.cz!

Nový eshop zaměřený na slabost žen, na kabelky! Dal by se označit za kabelkový ráj, kde si každá žena přijde na své. Šikovný web Kabelkujeme.cz nabízí ženám nejen široký výběr kabelek, ale také pravidelné novinky z jejich světa, kde se dozvíte nejzajímavější informace, které se třeba budou někdy hodit.

Webový portál Kabelkujeme.cz vás jistě mile překvapí, čeká zde na vás mnoho kabelek a to v širokém cenovém rozpětí, což mnohé ženy zaručeně potěší. Vybírat v eshopu můžete z různých druhů kabelek. Například zde seženete kabelky přes rameno, psaníčka nebo kabelky do ruky s uchem. Kromě již zmíněných kabelek je zde jedna speciální nabídka, tou jsou kabelky na notebook, na které se často zapomíná, takže to je jedno z velkých plus tohoto webu. Nechybí ani levné kabelky akce slevy, kde můžete najít všechny zlevněné kabelky z předních českých módních eshopů.

Pro opravdové nadšence je zde připravena takzvaná blogerská část, kde mohou pravidelně číst o něčem zajímavém ze světa kabelek. Například vás blog vždy seznámí s novými trendy nebo sezónními hity, které byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Web je krásně zpracovaný, je na něm ideální design, ačkoliv může být pro eshop trochu atypický, ale to vůbec nevadí. Svědčí to o jisté originalitě webu Kabelkujeme.cz, a tak bude pro zákazníky jednoduché si zrovna tento eshop zapamatovat. Krásným a úsměvným detailem byla kabelka v horním rohu stránky a pod ní nápis: „Můj věšák“. Musím uznat, že toto je opravdu originální řešení klasického nákupního košíku a na web Kabelkujeme.cz se perfektně hodí.

Bohužel mě zde zklamala jedna věc, která dnes funguje snad v každém obchodu. Když najedete na hlavní stránku, přečtete si, že kabelky prodávají již od 350Kč, ale hned když jsem sjela na stránce trochu víc dolů, viděla jsem dámské kabelky, kterým patřily ceny kolem dvou až tří tisíc korun. Možná by i v tomto, mohl být web Kabelkujeme.cz originální a od ostatních obchodníků se lišit.

Latest Posts

Nenech si ujít