Jen růžová to může být

Zdroj: pinki.cz

Vím, že v dnešní době spoustu holek, a hlavně kluků, v oblibě růžovou barvu zrovna nemá. Ale proč? Vždyť růžová je krásná holčičí barva, která z nás často udělá neodolatelné. Ať se zdá růžová být jakkoliv infantilní, podle mě by ve tvé skříni neměl chybět alespoň jeden kousek oblečení v této barvě.

Takže pokud nejsi fanynkou růžové, pak dnešní článek ti možná změní názor, a pokud jsi do růžové stejný šílenec jako panenka Barbie, pak i ty si v něm najdeš své.

Šaty a sukně

Pokud jsi milovnicí sukní a šatů, pak ti za chvíli začíná sezona. Sluníčko už vykukuje za mráčky, a tak je na čase ukázat světu opět tvé krásné nožky. A proč třeba ne v růžových šatech? Ovšem nemusíš se této cukrkandlové barvy vůbec bát. Šaty zkus doplnit třeba páskem jiné barvy či jinými doplňky. Nezapomínej také na to, že není růžová jako růžová, každý odstín sedí někomu jinému a každý odstín je originál. Tak proč ještě neuzavřít plesovou sezonu třeba právě v růžové?

Zdroj: pinki.cz
Zdroj: pinki.cz

Trika, trička, košile

Ne, každá na sobě snese hned tolik růžové. Mírnější variantou tedy je alespoň tričko, košile či svetřík. Nemusí hned také jít o žádnou bláznivinu. Zkus třeba alespoň obyčejné růžové tričko anebo s nějakým decentnějším obrázkem či popiskem. Rozhodně nic nezkazíš ani růžovou košilí či tílkem, které tě zajisté rozzáří jak sluníčko.

Zdroj: pinki.cz
Zdroj: pinki.cz

Doplňky všeho druhu

Pokud se přeci jen té nevinné růžové barvičky opravdu bojíš, potom se ji nauč nosit zlehka. Začít můžeš třeba doplňky. Ať už si vybereš v barvě růžové bižuterii, hodinky, pásek či šátek nebo kabelku, uvidíš, že tím nic nezkazíš. Tvůj outfit tak touto barvičkou skvěle rozrazíš a nebudeš za žádnou šedou myšku z davu.

Zdroj: pinki.cz
Zdroj: pinki.cz

Tak co? Přesvědčili jsme tě? Pak zapomeň na černou a jdi do růžové.

Latest Posts

Nenech si ujít