Je libo triko se sobem?

Zdroj: trikonator.cz

Taky už tě nebaví prolézat obchody a hledat takové triko, které druhý den neuvidíš na tvé spolužačce? Řekněme si to na rovinu. Originalitu v nápisech či obrázcích na tričkách prostě hledat nemůžeme.

Ano, pokud zrovna mají dobrý den v nějaké té velkotovárně, přijdou i k nám na pult obchodů opravdu zajímavé kreace. Ovšem k čemu nám to je, když v tom pak chodí půlka školy. Co takhle zapomenout na nápisy typu „I love New York“, „I‘m happy“ či „Daddy’s Girl“?

My dnes pro tebe máme pár tipů na vtipná trička s potiskem, které zaručeně nudit nebudou. A věř, že se i chvilkami zaručeně pobavíš.

Originalita především

Nevím, jak ty, ale mít doma tričko s krvácející ránou na boku, není zas tak marné. Nejen že v tomto případě o originalitu není nouze, ale sama uvidíš, kolik neznalých tvému dokonalému triku uvěří, a tak o seznámení nebudeš mít nouzi. Jen doufejme, aby ti nepomáhaly staré babičky.

Zdroj: trikonator.cz
Zdroj: trikonator.cz

Oblíbený seriál

Jsi seriálovým maniakem? Pak se není za co stydět, a dej to vědět do světa. Nemyslím však tím, že tvůj oblíbený seriál „lajkneš“ na Facebooku, ale myslím ten opravdový svět. Ať fandíš tlustému Garfieldovi, nebo dáváš přednost frajírkovi Barneymu ze seriálu How I Met Your Mother, pak i tito tví oblíbenci mohou být na tvém tričku. Pokud však dáváš přednost raději podivínskému Sheldonovi, pak ani v tomto případě není problém mít své vlastní seriálové tričko.

Zdroj: trikonator.cz
Zdroj: trikonator.cz

Nezapomeň i na přítele

Když už si sháníš originální triko pro sebe, nezapomeň ani na svou drahou polovičku. I tu můžeš obdarovat něčím neotřelým. Ať už se rozmyslíš, že bys na jeho hrudi ráda vídala fešáka Doktora House, obraz Mony Lisy či snad partu zombie, vše je možné. Nebo naopak vsaď na klasiku a pořiď tvému příteli vtipné tričko se sobem, které jistě bude milovat, tak jako ty. Protože i v tomto případě se jedná o dobrou zábavu a to se cení.

Zdroj: trikonator.cz
Zdroj: trikonator.cz

Latest Posts

Nenech si ujít