Jarní a letní inspirace pro vaše nožky

Sluneční paprsky nás nabíjejí energií, probouzejí chuť vyrazit ven, procházet se v parku, po nábřeží, posedět si ve venkovní kavárně. Delší dny umožňují aktivnější život, pracovní úkoly jdou lépe od ruky, volný čas vyplňují zajímavější činnosti. Na jaře a v létě nás také víc baví oblékání, outfity jsou barevnější a nápaditější.

K tomu všemu patří i správné boty, které nejen skvěle vypadají, ale také umožňují ladnou a bezbolestnou chůzi po celý den. Všechny tyto požadavky splňují trendy modely firmy Rieker.

Na romantickou procházku

Na delší chození se výborně hodí béžové elegantní otevřené sandály na nízkém klínku. Pro pohodlné nazouvání je ozdobným kroužkem přes nárt provlečená gumička. Některé ženy a dívky se neobejdou bez bot na vysokém podpatku. Na opálených nohách působí velmi sexy černé sandály na vysokém klínku s pružnými gumičkami přes nárt.cerne sandaly

Mezi oblíbené modely letní vzdušné dámské obuvi patří také dámské pantofle. Kožené nazouváky Rieker Neapolis stromboli s třícentimetrovým klínkem s pásky přes nárt na suchý zip s výraznými ozdobami z korálků budou nohy hýčkat i krášlit.

pantofle

Pracovní povinnosti v letních lodičkách

Nedá se nic dělat, spousta žen a dívek musí i v létě chodit do práce, často ve formálnějším oblečení, k němuž jsou nezbytné lodičky s uzavřenou špičkou. V horkých letních měsících jsou povoleny vzdušnější perforované modely ve výraznějších nebo světlejších barvách.

stazeny soubor

Ke kalhotám sportovní elegance

Ženy, které vyznávají sportovní šmrnc, se bez kalhot neobejdou ani v létě. Džíny i široké letní kalhoty doladí pohodlné baleríny nápaditého sportovního vzhledu v bílé a béžové barvě.

baleriny

Rieker Cristallino pistazie jsou designově dokonalé kožené baleríny na nízkém klínku v příjemné pistáciové barvě. Stejně jako všechny ostatní modely značky Rieker jsou opatřeny systémem Antistress, který tlumí nárazy a otřesy při chůzi. Hodí se i k rozevláté maxisukni.

 zelene baleriny

Latest Posts

Nenech si ujít