Jaké jsou jarní trendy? Pojďme se podívat do ulic

Zdroj: Pixabay.com

Muži, kteří o sebe dbají a na jejich vzhledu jim záleží, se mohou s příchodem jara rozhodovat, jakým směrem v módě se dát. Obléct se do nových kolekcí, které jsou ze samých prudce trendových věcí, nebo se držet svého stylu trend ne-trend?

Móda se mění, ale styl přetrvá? Pokud byste se drželi tohoto obecně rozšířeného názoru, neměli by světové módní značky co vymýšlet a prodávat.

K podpoření života módy a ekonomiky vůbec, je správné si nějaký ten kousek z nejnovějšího zboží koupit.

Z čeho jarní outfit tvořit? Tyto kousky vám nesmějí chybět!

Lehký pullover se zajímavým motivem unosíte celé jaro, volnější střih navíc zakryje váhové nedokonalosti, které jste ještě nestihl po zimě sundat. Volte modely z hrubé, ale vzdušné pleteniny. Motiv námořnických pruhů si nechte až na léto.

Vybraný cardigan by měl být bez podšívky, ideální k ležérnímu vzhledu s chinos kalhoty.

Zdroj: Estilosabroso.cz
Zdroj: Estilosabroso.cz

Plátěné kalhoty ve veselém barevném provedení nesmí chybět, zároveň však nezapomínejte, že jde skutečně o sezónní trend, neutrácejte za ně jmění. Nohavice dole ohrňte, noste spolu s mokasíny ve větším teple pak obujte žabky. Žabky si kupte skutečně kvalitní, jinak bude výsledek laciný.

K doplnění je ideální výrazné sako, nemáte-li však odvahu, dodejte outfitu na barvě pomocí doplňků pánský motýlek, manžetové knoflíčky, kapesníček do kapsy atd.

Zdroj: Estilosabroso.cz
Zdroj: Estilosabroso.cz

Teplé období roku si budete moci užít také díky bavlněným casual košilím s netradičními vzory. Velké módní domy mají ve svých kolekcích takových košil mnoho, vybrat se tedy nebude těžké. Pamatujte, že košile ve vás mají probudit chuť zkusit nové a propojit to svým osobním vkusem. Nošení celých outfitů z mola nefunguje a fungovat nikdy nebude.

Rokokové vzory perfektně doladíte pomocí méně tradičnějšího doplňku, pánský kožený náramek využijete vždy, když se nic jiného hodit nebude.

Latest Posts

Nenech si ujít