Jak změnit své letní outfity na podzimní?

Také jsi se několik předchozích měsíců úpěnlivě snažila vytvořit si šatník plný letního oblečení, aby jsi se následně setkala s faktem, že je tu podzim a tvoje dřívější úsilí o perfektně sestavenou letní garderobu tak přišlo vniveč?  Navštívit obchody, jež jsou přeplněné sezónním zbožím, nakoupit teplé oblečení a plně tak nahradit letní výbavu tou podzimní je jedna možnost. Druhá obnáší přečtení si několika rad o tom, jak si i v méně příznivém počasí užít své, možná i dosud nenošené, letní šaty či šortky.

Černé punčocháče jako základní kámen přeměny

Díky tomuto jednoduchému prvku, dokážeš téměř jakékoli letní šaty, sukně nebo tuniky proměnit v podzimní. Slabé či silné, všechny typy jsou IN, záleží jen na tobě a počasí, jaké zrovna zvolíš. Ač se může kombinace slabých šatů s teplými punčochami zdát nemyslitelná, ve skutečnosti se stala velmi oblíbeným a trendy trikem, který prodlouží sezónu tvým letním kouskům.
Tip: K jednobarevným šatům se budou perfektně vyjímat i vzorované punčocháče.

Zdroj: Pinterest
Zdroj: Pinterest

Zavaž šálu

Šály už dávno nelze řadit mezi módu čistě zimní. Návrháři přicházejí na trh neustále s novými vzory, skvěle se hodícími k daným ročním obdobím. Tudíž pokud máš nějaké oblíbené tuniky či šaty, rozhodně není třeba je uklízet na dno skříně. Dlouhá šála dostatečně zahřeje a v kombinaci s krátkou koženou bundičkou, sáčkem či dlouhým kardiganem zároveň rozjasní tvůj běžný outfit.

Zdroj: Pinterest
Zdroj: Pinterest

Romantické šaty a „motorkářské“ boty? I to jde!

Sychravé počasí nás nutí k výměně sandálů a balerín za uzavřenou obuv, avšak ani to nám nemusí bránit v nošení šatů nakoupených na letní dovolenou. Velký boom, který se rozšířil po celém světě hlavně mezi blogerkami spojuje dva naprosto odlišné módní styly, jež ale dohromady fungují fantasticky. Kotníkové boty zvané „biker boots“ lze nosit jak k sukním, kalhotám i několikrát zmíněným šatům.

Zdroj: Pinterest
Zdroj: Pinterest

Vrstvit, vrstvit, vrstvit

Jednou z rad, které nelze opomenout je i tzv. vrstvení. Činnost, již v základě provádíme všichni, aniž bychom si to uvědomovali. Ale i zde existuje spousta neokoukaných možností. Už jsi si zkoušela obléci delší svetr přes své MAXI šaty nebo nosit krajkovaný černý top přes šaty s květovaným vzorem? A jestliže vlastníše nějaké jednobarevné, určitě je neváhej zkombinovat s kožešinovou vestou.

Zdroj: Pinterest
Zdroj: Pinterest

Podzim přináší ponuré a často depresivní dny, tak proč je nerozjasnit něčím veselým. Letos je to dovoleno!

Latest Posts

Nenech si ujít