Jak dodat pohledu svůdnost? Správnou péčí o řasy a obočí

Přejete si mít oslnivý pohled, který nikoho nenechá chladným? Pak vězte, že k nejpřitažlivějším bodům patří oči. Jakou roli ve vizáži hrají obočí a řasy? Jak se o řasy správně starat? A v čem spočívají výhody prodlužování řas?

Celkový vzhled obličeje utváří nejen obrysy tváře, ústa a nos, ale především oči. Ať si přejete výraznou, svůdnou či umírněnou vizáž, snadno jí docílíte líčením očí, úpravou řas i obočí. Není proti divu, že řasy a obočí hrají ve vzhledu důležitou roli.

Začněte úpravou obočí

Vizáž vždy zvýrazní sladění barvy obočí s barvou vlasů. Trend barevné souhry platí jak u tmavých, tak i u světlých vlasů. Obočí je proto vhodné přizpůsobit teplým či naopak studeným tónům v souladu s barvou vlasů. Docílíte tím větší přirozenosti. Pozor si dejte také na správnou úpravu obočí. Chloupky mimo linii dokážou pěstěný vzhled narušit.

Pohled zvýrazní husté a lesklé řasy

Svůdný a výrazný pohled dokonale zvýrazní husté, lesklé a správně tvarované řasy. Ne každá žena má ale to štěstí, že ji příroda obdařila hustými řasami. Co dělat, když řasy ztrácí svůj objem a jsou nevýrazné? Efektivní řešení nabízí prodloužení řas.

Princip prodlužování spočívá v aplikaci syntetického hedvábí nebo norkového vlasu na původní řasy. Tím řasy získají větší hustotu. Přirozený vzhled prodlouženým řasám dodává jejich rozdílná délka a tloušťka.

Novým trendem v prodlužování jsou kašmírové řasy, které jsou o polovinu lehčí než syntetické řasy. Kašmírové řasy jsou navíc hebké, lesklé, odolné a skvěle drží tvar. Jejich konce vynikají zdvojenou špičkou. Ta přidává na objemu a působí přirozenějším dojmem. Kašmírové prodlužování řas provádí vybrané kosmetické salóny, které dodají vašemu pohledu eleganci a svůdnost.

Jak se o řasy správně starat?

O své původní, ale i prodloužené řasy je potřeba se citlivě starat. Správnou péčí totiž zachováte jejich tvar i hustotu. Důležité je nemnout si oči, příliš je nenamáčet a správně se odličovat. Vhodné je používat kartáček na pročesávání, který řasám zajistí správnou úpravu.

Ať už se chystáte do školy, do práce či na rande, nezapomeňte, že právě oči dodají vaší vizáži pravou smyslnost, eleganci a přitažlivý pohled.

Latest Posts

Nenech si ujít