Inspirativní móda značky Fornarina

Retro je velmi oblíbené i v módě. Na ulicích vidíme dnes a denně módní kousky v retro stylu. Patříš-li i ty k fanynkám retru, pak jsi jistě zaznamenala kolekci značky Fornarina. Tato osobitá a fascinující móda mohla jen stěží uniknout tvému oku. Ovšem pokud se tak stalo a je ti kolekce podzim/zima pořád cizí, pak se nech dnešním článkem inspirovat.

Teplé počasí se sice již kvapem blíží, ovšem na kalhoty, trička a bundy ještě není pozdě. Kolekce oblečení Fornarina je inspirována nejen šedesátými léty, ale i pánskou módou. Trochu extravagance přeci neublíží.

Celá kolekce byla rozdělena do tří témat a je určena pro sebevědomé a moderní holky, které se nebojí vyjít ven i v neotřelých módních kouskách.

Psychedelic Dandy

Prvním inspirativním tématem je Psychedelic Dandy. Jak už název napovídá, hlavní prim hrají psychedelické motivy. Většinou se jedná o kousky v barvách rezavé, olivové nebo cherry.

Zdroj: gamata.cz
Zdroj: gamata.cz

Graphique

Druhým neméně inspirativním tématem je Graphique. Tu jsou v hlavní roli jasné barvy v kombinaci s černou. Ovšem ani tentokrát se nezapomíná na mírný kontrast v podobě geometrických potisků.

Zdroj: gamata.cz
Zdroj: gamata.cz

Girls Meet Boys

A třetí taktéž inspirativním tématem je Girls Meet Boys. V tomto třetím tématu přichází na řadu pánské detaily. V nabídce najdeš dokonce i černý frak.

Zdroj: gamata.cz
Zdroj: gamata.cz

Co jistě oceníš, že velký důraz v denimové kolekci byl kladen na komfort, ovšem zapomeň na tepláky a vytahané mikiny. Protože návrhářům šlo o komfort spojený s maximálním zvýrazněním ženskosti, a to vše ve zmiňovaných šedesátých až sedmdesátých letech.

Jestli je ti značka Fornarina cizí, pak bys měla vědět, že oblečení této italské značky je oblíbeným mixem glamouru, ženskosti a drzosti. Chceš-li se cítit provokativně a sexy, ovšem zároveň působit žensky a elegantně, pak neváhej a zajdi na obhlídku do nákupního centra Galerie Harfa na Praze 9, kde v obchodě Denim Store najdeš právě značku Fornarina.

A pokud nejsi z Prahy a ani se do hlavního města nechystáš, pak nezoufej. Spoustu krásných kousků této značky najdeš i na www.gamata.cz. I když … Až do té Prahy pojedeš, třeba jen na výlet, tak si určitě naplánuj zastávku v Galerii Harfa.

Latest Posts

Nenech si ujít