Hitem letošního léta jsou hravé oční stíny, bronzer a tvářenka

Léto je pro mnohé nejoblíbenějším obdobím v roce. O to více probouzíme-li se do slunných dní. Teplo, sluníčko, voda, kamarádi a zábava, to všem k létu patří. Není divu, že naše šatníky v této roční době hýří barvami. A nejen ty. Barvičky přes léto milujeme i v líčení.

 

Pojďme se podívat na pár tipů, které letos nesmí chybět v žádné kosmetické výbavě. A vězte, že o make-up tentokrát nepůjde, ten přes léto raději vyměňte za bronzové opálení a BB krém.

Vyhrajte si s barvami a navrhněte si vlastní paletku očních stínů

Zdroj: Prodavamekosmetiku.cz
Zdroj: Prodavamekosmetiku.cz

Říká se, že oči jsou bránou do naší duše. Nenechte tak bránu zet prázdnotou a trochu ji přikrášlete. Co třeba očními stíny od E style? Z jejich bohaté barevné škály si jistě vybere každá z nás.

Oční stíny se pyšní bohatou pigmentací a dlouhou výdrží, kterou je možné podpořit ještě správnou aplikací. Pokud oční stíny nanesete správným syntetickým štětcem, na který nastříkáte jen malinko fixátoru, pak se výdrž zintenzivní. Pro ještě větší zvýraznění je vhodné stíny nanášet na mokro.

E style má ve své nabídce oční stíny všech barev, vybírat můžete od jemných růžových přes výrazné modré, až po nude barvy. Velkou výhodou je, že stíny jsou jak matné, tak i perleťové. A to nejlepší nakonec? Ze stínů je možné si navrhnout vlastní paletku. Nehodí se k vašim očím zelená? Pak si ji v paletce nahraďte přechodovým stínem nebo jinou klasikou.

Zdroj: Prodavamekosmetiku.cz
Zdroj: Prodavamekosmetiku.cz

Podtrhněte letní opálení tvářenkou a bronzerem značky E.L.F

Ovšem jen s očními stíny si v létě nevystačíte. Pro podtržení dokonalého opálení přijde vhod bronzer a tvářenka. Tyto dva kosmetické produkty vás projasní a přes léto by se tak měly stát vašimi svatými grály, bez kterých se od domu daleko nevzdálíte.

Tvářenky růžové, meruňkové, fushiové i zlaté barvy najdete například u kosmetické značky E.L.F. Ta se navíc pyšní bohatou nabídkou zmiňovaných bronzerů. Americká značka působí na trhu od roku 2004 a setkat se s ní můžeme nejen v USA a v České republice. Oblíbená je také v řadě dalších zemí po celém světě, a to díky kvalitě a skvělým cenám.

bronzery a tvářenky

Konturovací paletka za 229 Kč, rtěnka za 49 Kč, quatro stíny za 89 Kč, nepostradatelná sada na obočí za 119 Kč, stejně jako perlový rozjasňovač a syntetické štětce. A kde produkty E.L.F. za tyto ceny pořídit? Široký sortiment této značky, očních stínů E style a mnoho dalších produktů najdete na e-shopu Prodavamekosmetiku.cz.

 

 

Latest Posts

Nenech si ujít