Hit letní sezóny, který musíš mít i ty

Zdroj: Nila.cz

První internetový eco-fair-traide obchod NIla.cz má kompletně novou tvář a přináší letní kolekci nově také pod svoji značkou. Absolutním hitem se staly nákupní koše. Ručně pletené nákupní koše vyrobené v Maroku z vláken palmy, nebo ve fairtrade manufaktuře v Ghaně ze sloní trávy.

Použít je můžete jak na rozličné nákupy, farmářské trhy, tak i jako interiérový doplněk. Klasický a všestranný design těchto košů si oblíbily ženy v celé Francii pro jeho nadčasovost a funkčnost.

Koše jsou ekologický a etický produkt s garancí původu.

Zdroj: Nila.cz
Zdroj: Nila.cz

Jarní kolekce 2014 představuje nádherné taburety z kozí kůže, které pro značku Nila vyrábí malá manufaktura v blízkosti Marakéše ve 20 barvách, tajemné marocké střapce, jež mají historii sahající až do starověkého Egypta, a přitom byly nesmírně populární ještě v evropské éře Art Deco, pruhované nádobí, které můžete skvěle kombinovat a v kuchyni pro něj najdete široké uplatnění, i luxusní misky, které svým ručně dekorovaným kovovým okrajem dodají šmrnc nejen Vašemu kulinářství, ale najdou své místo i v koupelně či na nočním stolku, kam do nich můžete odkládat šperky.

Zdroj: Nila.cz
Zdroj: Nila.cz

K jarní kolekci patří i dvě světoznámé značky fairtrade oblečení Nomads a People Tree. Zatímco People Tree využívá 100% biobavlnu s nejucelenějším řetězcem bioprodukce na světě, spolupracuje se známými návrháři a inspiruje se různými styly, Nomads se orientuje na Asii a hledání výjimečných materiálů, ručních tisků a výšivek, které si i sama navrhuje.

Objevte originální módu a bydlení ve stylu ethnic chic na www.nila.cz.

Latest Posts

Nenech si ujít