Džínová kolekce italské značky MET

Není tomu tak dávno, co jsem v Praze na Chodově v nákupním centru narazila na obchod s italskou značkou MET. Jejich džíny mě ohromily! Proto jsem se mrkla na jejich stránky a rozhodla se s vámi podělit o jejich dokonalou kolekci. Zapomeň tedy i ty na nudné kalhoty bez kousku vkusu a hlavně originality, a vsaď na značku MET.

Kolekce Jaro/léto 2014 italské značky MET je celá zaměřená na džíny, ale ne ledajaké džíny. MET si potrpí na ženskosti, ovšem zapomeň na kalhoty zdobené bižuterií. Cirkusové období je už dávno za námi, a tak nejrůznější „cinkrdlátka“ jsou nahrazována plošným potiskem. Na druhou stranu však MET není žádnou usedlou značkou, léto už je v plném proudu, proto jasné barvy jsou na výsluní a dobrá zpráva je, že do módy se opět vrací bílá.

džíny

Necítíš-li se nejlíp v šatech a v sukni, potom jsou džíny pro tebe ideální variantou. Neboj se však, že by ses teď v létě pařila v dlouhých kalhotách. Značka MET je připravená i na letní parné dny. Uvidíš, že džínovými kraťásky budeš oslněna nejen ty, ale také tvé okolí.

Pokud naopak nejsi fanynka džínů, pak i přesto až se budeš pohybovat v Praze kolem obchodního centra Chodov nebo Galerie Harfa, se zajdi podívat na tuto italskou značku. Najdeš tam totiž i mnoho dalších super kousků a také momentálně velmi oblíbené overaly.

Zdroj: Gamata.cz
Zdroj: Gamata.cz

Na internetu jsem našla, že MET se drží na pozici nejvíce cool a trendy italské módní značky pro ženy a dívky, a já to mohu jen potvrdit. Přesvědč se i ty třeba na videoukázce z módní přehlídky MET in Jeans a udělej si sama obrázek.

[vsw id=“shgaRAAq-dg“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

A pokud je ti módní značka MET zcela cizí, potom tu pro tebe je ještě pár slov.

MET je italskou značkou, která je určená dívkám a ženám, které se chtějí cítit sexy. Vyznačuje se dokonalými střihy, originálními návrhy, neotřelými aplikacemi, zajímavými barvami a hlavně také novými materiály. Proto pokud se chceš cítit jedinečně, pak zapomeň na tuctové módní kolekce, které jsou často stejné jako přes kopírák, a nech se aspoň inspirovat kolekcí Jaro/léto 2014 MET. Více se o  značce se dozvíš na www.gamata.cz.

Latest Posts

Nenech si ujít