Španělská značka Desigual není v České republice žádnou novinkou. Už ale dlouho kolem ní chodí mnoho dívek a žen bez povšimnutí, i když si naši pozornost rozhodně zaslouží. Už jen tím, že vznikla ve Španělsku a své sídlo má v Barceloně, která je jedním z několika evropských měst známých svým jedinečným módním trhem.

Historie

desigualZa vznikem značky stojí Thomas Meyer, který ji založil už v roce 1984. Švýcara napadlo vyrábět oblečení z nesourodých kusů látek, které měly nejen jiný vzor, ale i barvu. A z tohoto originálního nápadu značka vzešla. Nyní je známá svými intenzivními barvami, zvláštními vzory a inovativními technikami. Její úspěch je založen na jedinečných nápadech, které nemají ve svém odvětví žádnou silnou konkurenci. Každoročně se jejich zákaznická základna rozšiřuje, protože stále otevírají nové a nové obchody po celém světě.

desigual

Móda pro všechny

desigualStejně jako mnoho dalších světových značek, i Desigual svůj sortiment postupně rozšiřuje. Vyberou si zde tedy nejen ženy, ale už také muži a děti. Nejznámější je tato značka pro své nápadité kolekce oblečení, ale v posledních letech se čím dál více zaměřují i na doplňky, kabelky, obaly na mobily, povlečení nebo boty.

I když jsou jejich výrobky mnohdy velmi křiklavé, a přitáhnou pozornost na první pohled, v nové kolekci se vždy nachází řada oblečení, která je velmi jednoduchá a jednobarevná. Pokud nerady nosíte nápadné oblečení, nebo nevíte, s čím ho zkombinovat, rozhodně se nebojte, že byste si zde nic nevybraly.

I Desigual vyprodává staré zimní kolekce, takže některé zlevněné kusy najdete v e-shopu XaraModa.cz. Slevy jsou dokonce až padesátiprocentní!

Komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.