Desigual je prostě jiný!

Španělská značka Desigual není v České republice žádnou novinkou. Už ale dlouho kolem ní chodí mnoho dívek a žen bez povšimnutí, i když si naši pozornost rozhodně zaslouží. Už jen tím, že vznikla ve Španělsku a své sídlo má v Barceloně, která je jedním z několika evropských měst známých svým jedinečným módním trhem.

Historie

desigualZa vznikem značky stojí Thomas Meyer, který ji založil už v roce 1984. Švýcara napadlo vyrábět oblečení z nesourodých kusů látek, které měly nejen jiný vzor, ale i barvu. A z tohoto originálního nápadu značka vzešla. Nyní je známá svými intenzivními barvami, zvláštními vzory a inovativními technikami. Její úspěch je založen na jedinečných nápadech, které nemají ve svém odvětví žádnou silnou konkurenci. Každoročně se jejich zákaznická základna rozšiřuje, protože stále otevírají nové a nové obchody po celém světě.

desigual

Móda pro všechny

desigualStejně jako mnoho dalších světových značek, i Desigual svůj sortiment postupně rozšiřuje. Vyberou si zde tedy nejen ženy, ale už také muži a děti. Nejznámější je tato značka pro své nápadité kolekce oblečení, ale v posledních letech se čím dál více zaměřují i na doplňky, kabelky, obaly na mobily, povlečení nebo boty.

I když jsou jejich výrobky mnohdy velmi křiklavé, a přitáhnou pozornost na první pohled, v nové kolekci se vždy nachází řada oblečení, která je velmi jednoduchá a jednobarevná. Pokud nerady nosíte nápadné oblečení, nebo nevíte, s čím ho zkombinovat, rozhodně se nebojte, že byste si zde nic nevybraly.

I Desigual vyprodává staré zimní kolekce, takže některé zlevněné kusy najdete v e-shopu XaraModa.cz. Slevy jsou dokonce až padesátiprocentní!

Latest Posts

Nenech si ujít