Design hodinek STORM slaví čtvrt století

Britská firma Storm zabývající se výrobou a navrhováním hodinek a šperků oslavuje pětadvacet let na trhu. Tato cifra je zároveň milníkem v neuvěřitelně úspěšné cestě této značky.

Ke svému 25. výročí STORM vytvořil dva úchvatné designy exkluzivních hodinek pro muže a ženy Hydroxis a Centina. Pánské Hydroxis představují zvýšený ciferník a futuristické ukazatele hodin a vteřin. Vychází z 25 let tradice a zkušeností a zároveň důrazně posouvá hranice v moderním designu hodinek. Naproti tomu ženský model zůstal věren svým klasickým kořenům. Centina jsou nádherné hodinky s klasickým článkovým náramkem značky STORM z leštěné oceli a tradičním designem ciferníku – s poznávací značkou této firmy – rotujícím prstýnkem na ciferníku. Krystal, kterým je ozdobena korunka, je malým luxusním detailem navíc. Styl, to je detail.

Zdroj: stormwatches.cz
Zdroj: stormwatches.cz

STORM byl založen v roce 1989 manžely Stevem Sunem a Annou Lee, kteří na trhu s hodinkami přinesli revoluci – stali se první britskou společností, která začala hodinky prodávat jako módní doplněk, za použití dosud nevídaných materiálů a designových návrhů. STORM je inadále soukromou firmou, ve které jeSteve hlavním designerem a Anna firmu vede jako Sales and Marketing Director. STORM je jednou z mála britských společností vyrábějící módní hodinky, která zůstává věrna svému britskému dědictví, kde se novinky dané sezóny stále navrhují v londýnské head office.

Během posledních 25 let byla STORM jedním z lídrů na národní i mezinárodní scéně. Původně se STORM začaly prodávat v odděleních s módou a módními doplňky, což byl nevídaný krok, neboť dosud byly hodinky k dostání pouze v obchodech se šperky. Tím se ze šperku stal „doplněk.“ STORM se nejdříve proslavil v několika evropských zemích, kde si vydobyl silnou pozici. Nyní je distribuován do 45 zemí světa. Mezitím tato firma rozšířila svou působnost o šperky, kabelky a tašky, brýle, peněženky, sluneční brýle a dokonce parfémy.STORM zároveň spolupracuje s mnoha návrháři, za všechny jmenujme Juliana Mcdonalda v roce 2008. V roce 2009 STORM představil svou první exkluzivní řadu zvanou STORM Black k oslavě 20. výročí této značky. Tato kolekce představuje luxusní materiály jako keramiku, safírové sklo a precizní švýcarskou mechaniku a její úspěch rozšířil původní kolekci osmi modelů na jednadvacet.

Zdroj: stormwatches.cz
Zdroj: stormwatches.cz

STORM je pyšný na to, že se na scéně drží už 25 let a hodlá i nadále zůstat lídrem v inovativních designech hodinek, aby tak mohl znovu oslavit kulaté výročí za dalších 25 let. STORM chce přitom zůstat věrný svému odkazu, kterým je výroba kvalitních a moderních kousků, které jsou mnohem víc, než hodinkami.

Značka Storm vstoupila na trh České republiky před 19.lety. Styl futuristických hodinek Storm byl v naší porevoluční zemi hitem i rebélií v jednom. Storm si velmi rychle našel velkou oblibu a věrné fanoušky.

Dnes má STORM 16 vlastních značkových butiků v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Plzni, Jihlavě, Pardubicích, Liberci a Českých Budějovicích, navíc je prostřednictvím dalších cca 150 obchodních partnerů dosažitelný po celé republice.

Ojedinělý design. Invence. Přesnost. Osobitost.

Nejpřesnější charakteristika jedné z nejprogresivnějších britských značek, která svými hodinkami, šperky i doplňky navždy změnila tvář světové módní scény. STORM udává tón, boří hranice, mění pravidla, podtrhne vaši individualitu a vlastní pohled na svět.

STORM, to je styl.

STORM, to je vize.

STORM, to je budoucnost, která přišla už teď.

Latest Posts

Nenech si ujít