Co obléci k sukni? Jen klasické lodičky to být nemusí!

Marně tápete, co obléci k sukni nebo k šatům? Trendy v obuvi pro letošní jaro a léto už jsou jasně dané, tak proč se nenechat jimi inspirovat? Pro rok 2016 to jsou metalické barvy, sportovní styl a v kurzu stále zůstávají i květy.

Ach, ty boty. Velmi často dokážou celý outfit doladit k dokonalosti. Bohužel i opak je pravdou. Stačí zvolit nevhodnou obuv k šatům a rázem jste z dámy za šaška. Pojďme se podívat na tři největší trendy v obuvi pro rok 2016, které nechybí ani v nabídce obuvi značky Tamaris.

Lodičky v metalických odstínech jsou trendy

Metalické odlesky letošnímu létu doslova vládnou. Jsou novinkou na módních molech, a to jak na obuvi, tak i na oblečení. Nejlépe metalické barvy vyniknou na elegantních lodičkách, proto by v botníku žádné ženy neměly chybět boty na vyšším podpatku v barvě zlaté, stříbrné nebo bronzové.

Pokud si na metalické odstíny přeci jen netroufáte, pak alespoň k šatům obujte lodičky Tamaris v nude barvě a v lesku. I tato kombinace je trendy a vhodná pro ty, které dávají přednost konzervativnějšímu stylu.

lodičky, zlaté, metalické, nude

K sukni tenisky? Ano, vsaďte na sportovní eleganci!

Sportovní elegance, to je slovní spojení, které slýcháme od kdejakého módního guru. Proč tedy neobout k sukni tenisky? Díky bohatému výběru nejrůznějších tenisek si lze s outfitem vyhrát a dotáhnout ho k opravdové dokonalosti.

Nebojte se obout k šatům sportovní botasky, módní slip ony, hravé espadrilky či již dlouhá léta oblíbenou klasiku v podobě balerín. Také ty mohou vypadat skvěle ve sportovním stylu. Důkazem tomu jsou nejen baleríny Tamaris.

tenisky, botasky, baleríny

Květy jsou stálicemi v módních trendech

Už několikátou sezónu se v módních trendech drží vzory, konkrétně tedy květy. Ani letošní jaro a léto tomu nebude jinak.

Květované balerínyMáte-li z loňska doma obuv posetou květinami, pak je na čase ji oprášit a zařadit do botníku. V opačném případě je nutné nějaký květovaný kousek dokoupit.

Při výběru vzorovaných bot se nemusíte nijak omezovat, a to ať už chcete květy na teniskách, balerínách nebo lodičkách. Dokonalou nohu vám ale vykouzlí i Tamaris – Dámské sandály na vysokém podpatku s květovaným vzorem. A co si budeme povídat, spojení vysokých podpatků a otevřené obuvi holkám vždy lichotí.

Latest Posts

Nenech si ujít