Módní kousek zvaný legíny je sem tam kritizován za své nošení. Vezmeš-li si k němu krátké tričko do pasu, určitě nebudeš módními kritiky pochválena, pokud ovšem nepatříš k těm, co se pyšní dokonalým zadečkem. Co ale tedy obléci k tolik oblíbeným legínám?

Za nás je to jednoznačně „tunika“. Ovšem i těch je nepřeberné množství. Není totiž tunika jako tunika.

Dlouhé triko

Tunikou může být i delší triko. Ať už zvolíš volnější či upnutější styl, určitě tím nic nezkazíš. Nezůstaň však jen u barev. Vybírat můžeš také z nepřeberné nabídky trik s kamínky, které ti dozdobí model k dokonalosti. Chceš-li však něco méně elegantního, zkus se poohlédnout po tričkách s nápisy či s obrázky. Ty ti dodají na roztomilosti. A pokud přeci jen patříš k velkým zmrzlíkům, můžeš dlouhé tričko vyměnit za delší huňatý svetr.

Zdroj: nejleginy.cz
Zdroj: nejleginy.cz

Krátké šaty

Jsi majitelkou krásných šatů, které jsou ale tak krátké, že si je smíš obléci jen opravdu v letních měsících? Pak nesmutni ani v tomto počasí a vytáhni je ze skříně. K legínám budou jistě dokonalým svrškem. Nejen že tě legíny v zimním počasí zahřejí, ale zároveň také tvoje šaty dostanou nový šmrnc. Pokud máš šatičky jednobarevné, pak rozraš jejich jednotu, a pořiď si k nim nějaké originální a hlavně barevné legíny. Jsou-li ale tvé šaty už sami o sobě dost jedinečné, pak je doplň už jen klasickými černými.

Zdroj: nejleginy.cz
Zdroj: nejleginy.cz

Tunika


Tunika je dnes velmi oblíbeným módním kouskem, který není ani delším trikem ani krátkými šaty, a to i přesto, že se dá tunika nosit místo obou těchto zmiňovaných variant. Tunika je většinou volnějšího střihu, a tak sluší všem. Ať už se pyšníš postavou modelky či ne. Mezi další výhodu tuniky jsou pásky. Tento doplněk však můžeš střídat podle nálady, a když se ti nechce, tak si ho prostě vzít nemusíš.

Zdroj: nejleginy.cz
Zdroj: nejleginy.cz

Pokud jsi ještě nečetla článek Legíny mají v tvém šatníku místo, pak se inspiruj i ním a zjisti, jaké legíny jsou ty pravé pro tebe.

Komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.