Co obléci k legínám?

Módní kousek zvaný legíny je sem tam kritizován za své nošení. Vezmeš-li si k němu krátké tričko do pasu, určitě nebudeš módními kritiky pochválena, pokud ovšem nepatříš k těm, co se pyšní dokonalým zadečkem. Co ale tedy obléci k tolik oblíbeným legínám?

Za nás je to jednoznačně „tunika“. Ovšem i těch je nepřeberné množství. Není totiž tunika jako tunika.

Dlouhé triko

Tunikou může být i delší triko. Ať už zvolíš volnější či upnutější styl, určitě tím nic nezkazíš. Nezůstaň však jen u barev. Vybírat můžeš také z nepřeberné nabídky trik s kamínky, které ti dozdobí model k dokonalosti. Chceš-li však něco méně elegantního, zkus se poohlédnout po tričkách s nápisy či s obrázky. Ty ti dodají na roztomilosti. A pokud přeci jen patříš k velkým zmrzlíkům, můžeš dlouhé tričko vyměnit za delší huňatý svetr.

Zdroj: nejleginy.cz
Zdroj: nejleginy.cz

Krátké šaty

Jsi majitelkou krásných šatů, které jsou ale tak krátké, že si je smíš obléci jen opravdu v letních měsících? Pak nesmutni ani v tomto počasí a vytáhni je ze skříně. K legínám budou jistě dokonalým svrškem. Nejen že tě legíny v zimním počasí zahřejí, ale zároveň také tvoje šaty dostanou nový šmrnc. Pokud máš šatičky jednobarevné, pak rozraš jejich jednotu, a pořiď si k nim nějaké originální a hlavně barevné legíny. Jsou-li ale tvé šaty už sami o sobě dost jedinečné, pak je doplň už jen klasickými černými.

Zdroj: nejleginy.cz
Zdroj: nejleginy.cz

Tunika


Tunika je dnes velmi oblíbeným módním kouskem, který není ani delším trikem ani krátkými šaty, a to i přesto, že se dá tunika nosit místo obou těchto zmiňovaných variant. Tunika je většinou volnějšího střihu, a tak sluší všem. Ať už se pyšníš postavou modelky či ne. Mezi další výhodu tuniky jsou pásky. Tento doplněk však můžeš střídat podle nálady, a když se ti nechce, tak si ho prostě vzít nemusíš.

Zdroj: nejleginy.cz
Zdroj: nejleginy.cz

Pokud jsi ještě nečetla článek Legíny mají v tvém šatníku místo, pak se inspiruj i ním a zjisti, jaké legíny jsou ty pravé pro tebe.

Latest Posts

Nenech si ujít