Zdroj: www.mirror.co.uk

Je to sen mnoha dívek, slečen a dam. Stát se tváří jejich oblíbené módní značky. I někteří muži o tom sní. Ovšem ne každý má v životě tolik štěstí jako britská modelka Cara Delevingne! Nic vám to jméno neříká? Ani její poznávací symbol husté tmavé obočí? Seznamte se, tato slečna bombarduje celosvětový módní trh.

Cara je nejen topmodelka, ale také herečka a momentálně se po boku své kamarádky Rity Ory snaží natočit své první pěvecké album.
To, co jí ovšem vystřelilo na hvězdné nebe, je modeling. Ve svých dvaceti dvou letech už má za sebou obrovské úspěchy!
Není to ovšem jen její krásou, ale také neotřelostí a originalitou, kterou ta holka v sobě má. Nebojí se a je svá!

Caru si můžete pamatovat z reklamních kampaň pro značky jako H&M Authentic Colleection, Dominic Jones Jewellery, Blumarine, Zara, Chanel, Pepe Jeans, DKNY, Tom Ford…
Nebo také z módních přehlídek pro značky Moschino, Shiatzy Chen, Jason Wu, Oscar de la Renta, Burberry, Dolce & Gabbana, Fendi, Stella McCartney, Chanel, Yves Saint Laurent, Top Shop, a prestižní přehlídky Victoria’s Secret z roku 2012…
Cara také nafotila titulní stránky obálek pro Vogue, ID, Russh, Allure, Jalouse, W magazine, Love a Style.

Topshop, Mulberry, Burberry, Pepe Jeans, John Hardy jewelry … a kdo ví kdo dál.

Ti si všichni vybrali letos Caru jako svou tvář. A neprohloupili. Tato sebejistá, svérázná a originální slečna ví, jak se prodat, jak na sebe upozornit a jak se svou nynější popularitou naložit. Když se projdete po ulici New Bond street v Londýně, která je jednou z nejvíce „posh” ulic Evropy, budete si připadat, že vás její oči sledují na každém rohu a z každé výkladní skříně. Anglie je na ni pyšná a ona ji skvěle prezentuje!

Dvě britská ESA

Značka Burberry letos vsadila na jistotu. Cara po boku nejvíc uznávané britské a nebojme se říct celosvětové topmodelky Kate Moss! Obě se staly tváří nového parfému MY BURBERRY. Pro obě modelky to byla jejich první společná práce a obě byly spolupráci nadšené. Ostatně to jde i vidět na výsledných fotografiích. Tleskáme!

Cara ovšem není tváří této značky poprvé. Po boku s britskými modelkami Edie Campbell a Jourdan Dunn je tváří kampaně Burberry’s Beauty. Předtím byla tváří Burberry kampaně jaro/léto 2012 s hercem Eddiem Redmayneom, který fotil fotograf Mario Testino a též se objevila v Burberry kampani jaro/leto 2011.

10598760_1539363966293172_74475144_n
Zdroj: Instragram CARADELEVINGNE

Cara pro DKNY a Mulberry

Není to zvykem, ale ani ničím výjimečným. Některé módní značky a domy se spojí s celebritami a vymyslí tak společnou kolekci. Po spolupráci s, u nás bohužel zatím ne tak známou značkou prodávající kabelky, Mulberry se letos poprvé spojily i dvě významné ženy módního byznysu – Donna Karan s Carou. Ty po 2 letech spolupráce, kdy byla Cara hlavní tváří této značky začaly spolupracovat i jinak. Cara se na malou chvíli stala i návrhářkou a spolu s Donnou Karan vznikl nový projekt CARAD4DKNY. Ten je v dostání teprve od letošního října. Ačkoli se jedná „jen“ o 15 kousků, jsou originální a hravé. Stejně jako sama Cara.
Před samotným „vypuštění” na trh tomu předcházela kampaň, focení katalogu a PR. To vše se zvládlo na jedničku! Ostatně jako vše!

cara_delevingne-dkny-capsule_collection-teaserimage-harpers-bazaar-germany
Zdroj: www.harpersbazaar.de

Žena mnoha tváří

Rebelka, punkerka, princezna, hvězda a britská módní ikona. Cara je nejen známá prací, kterou má za sebou a která bezesporu stojí plno odříkání, hodin strávených v posilovně a na cestách obklopených paparazzi. Ale také svým životním stylem. Nebojme se říct, že je to blázen 🙂

Stačí kliknout a začít tuto krásku sledovat na jejím Instagramu – CARADELEVINGNE. Budete se divit, kochat a také trochu závidět a žárlit 😉

„Don’t worry, be happy! Embrace your weirdness STOP LABELLING START LIVING“

by Cara.

Žijeme jen jednou a tato holka to dobře ví! Proto je milována. Ukazuje nám cestu. Stačí se jen zvednout, chtít a jít. Nehraj si na něco co nejsi, buď svá, pracuj, žij a bojuj.

10541986_1504420113134654_492851486_n
Zdroj: Instagram CARADELEVINGNE