Buď stylová i na svahu

Zdroj: Give.cz

Léto už je u konce, a tak nám nezbývá nic jiného, než se začít těšit na zimní radovánky. I přestože se může zdát první sníh daleko, čas utíká rychle a zima je tu coby dup. Proto nastává ten pravý čas nejen na výběr nové „kombinézy“ na svah.

 

Ať už patříš mezi milovnice snowboardu, klasických lyží či dáváš přednost raději sáňkám a procházkám, pak tak ani tak nepodceňuj koupi zimní bundy. Zima neznamená, že veškerá módnost jde stranou a z tebe se tak má stát šedá myška, která se opět vyklube až na letní měsíce. Ba naopak! Ukaž světu, že i ve sněhu umíš dovádět stylově a šik.

Funkčnost se vyplatí

Než si však vybereš svou novou zimní bundu, zapomeň na levné a nekvalitní bundy z hypermarketů. Ano, jejich cena je často velmi lákává, ovšem s takovouto zimní bundou na svahu zmrzneš do pěti minut. Věř, že se vyplatí kupovat bundy od zavedených značek, které tě na oplátku překvapí svou funkčností. Například zimní bundy Hannah se vyznačují svou prvotřídností. Nejen že jsou šité z kvalitních materiálů, ale jistě oceníš i možnost jejich variability, a tak můžeš bundu vzít jednoduše na svah i do města. Obávat se nemusíš ani častého pocení, jak je v zimě zvykem. Prodyšnost jejich dámských lyžařských bund je na vysoké úrovni, proto ti přehřátí zaručeně nehrozí ani na sjezdovce.

Barvy jsou základ

I zima je však ročním obdobím, kdy bychom neměli zapomínat na módu. Neboj se tedy barev a experimentuj na sněhu. Letošní zimu budou IN nejrůznější kombinace barev, proto ať už zvolíš modrou s bílou, růžovou s černou či zelenou s fialovou, zaručeně tím nic nezkazíš. Přestože bylo zmíněno, že je důležité mít v zimě bundu, která tě především zahřeje, a proto krátké bundy do pasu jsou pasé, nemusíš vypadat v dámské zimní bundě jako sněhulák. Letošní zimu najdeš na trhu stylové vypasované dámské zimní bundy s délkou „tak akorát“, které budou lichotit tvé postavě.

Latest Posts

Nenech si ujít