Bojujte proti snížené imunitě cucavými vitaminy s ovocnou příchutí

Ovoce a zelenina nepatří u dětí mezi oblíbené. Místo sladkého jablíčka raději volí čokoládovou tyčinku. Co se zeleniny týká, pak sníst kousek mrkve je pro nejednu ratolest doslova nemožný výkon. Řešením, jak dostat do malých dětí dostatek vitaminů, jsou doplňky stravy.

 

Díky nejrůznějším doplňkům stravy je možné do každého lidského organismu dostat tolik vitaminů, kolik je potřeba, a to i do toho dětského. Bohužel děti mají ale mnohdy problém s polykáním nejrůznějších tablet, a tak ani sladká chuť nezaručí, že váš potomek vitaminy přijme. Představa, že by pak denně měl polykat deset a více vitaminů, je zcela nereálná.

 

Není vitamin jako vitamin, nejlepší je multivitamin

Vitamin A, C, D, E, B12, kyselina listová, zinek, selen, to všechno a mnoho dalšího pomáhá k normální funkci zraku a kloubů, snížit únavu a vyčerpání, má vliv na činnost a udržení zdravé štítné žlázy, tvorbu červených krvinek a podporuje imunitní systém a funkci kůže.

Aby děti prospívaly, potřebují dostatek těchto vitaminů a minerálních látek, které se jim mnohdy nedostávají. Naštěstí existují komplexní doplňky stravy ve formě želé. Díky tomu předejdete, aby vaše ratolesti museli polykat nespočet tablet každé ráno.

 

Je libo farma, abeceda, safari, nebo podmořský svět?

Všechny důležité vitaminy a minerály v hravé formě nabízí Vibovit. Ten pro děti starší tří let připravil hned šest variant, které dobře doplní jejich denní stravu. Děti tak mohou vybírat z želé ve tvaru zvířátek z farmy, z dinoparku, z podmořského světa, ze safari i ze zoo. Poslední variantou pak jsou písmenka z abecedy.

Kromě hravých tvarů ratolesti jistě ocení, že vitaminy je možné cucat a kousat a že mají výbornou ovocnou chuť. Pokud vás trápí snížená imunita dětí, jsou vitaminy v tabletách tím pravým. Navíc Vibovit nabízí cucavé tablety i pro děti školkou a školou povinné. Děti od 4 let tak mohou každé ráno začít s komplexem 13 vitaminů a minerálních látek s příchutí lesních plodů a školáci komplexem až 17 vitaminů.

 

Latest Posts

Nenech si ujít