Zdroj: Pixabay.com

Aprílové počasí je nevyzpytatelné a neustále si z nás dělá legraci. Pojďme mu tedy vytřít zrak a nedovolit, aby nám náhlý déšť a vlezlý vítr znepříjemnili den.

V šedých a pochmůrných dnech, kdy nás na ulicích míjejí zapšklí kolemjdoucí ve smutných barvách, je nejlepší vykouzlit úsměv na tváři nejen sobě, ale i ostatním. Docílíte toho veselým a funkčním oblečením, které je nyní, v prvních jarních dnech, hitem. Barevný skládací deštník v kabelce je tedy nutností!

Zdroj: Zoot.cz
Zdroj: Zoot.cz

Ale známe to, zafouká jen trochu silnější vítr a deštník je tam tam. Proto není na škodu, pořídit si líbivou pláštěnku. Říkáte si teď, že do dob dětských táborů a povinných procházek v každém počasí se už nikdy nevrátíte a pláštěnku nechcete ani vidět? Tak to vás jarní kolekce mnoha obchodů vyvedou z omylu, protože právě tyto neoblíbené pláštěnky jsou nyní v módě a v provedení, které pobaví. Stačí ji navléknout přes hlavu na běžné oblečení, nasadit kapuci a vyrazit do ulic.

Zdroj: Zoot.cz
Zdroj: Zoot.cz

 

Pokud ovšem nechcete moc vyčnívat z davu, ale ani se v něm ztrácet, přišly obchodní řetězce s alternativou v podobě nepromokavé parky a trenčkotu. Svůj účel splní na výbornou – zůstanete v suchu, budete originální a jako bonus vyčarují úsměv nejednomu obdivovateli.


Trenckoty na Zoot.cz

Komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.