Apríl nás už nepřekvapí

Zdroj: Pixabay.com

Aprílové počasí je nevyzpytatelné a neustále si z nás dělá legraci. Pojďme mu tedy vytřít zrak a nedovolit, aby nám náhlý déšť a vlezlý vítr znepříjemnili den.

V šedých a pochmůrných dnech, kdy nás na ulicích míjejí zapšklí kolemjdoucí ve smutných barvách, je nejlepší vykouzlit úsměv na tváři nejen sobě, ale i ostatním. Docílíte toho veselým a funkčním oblečením, které je nyní, v prvních jarních dnech, hitem. Barevný skládací deštník v kabelce je tedy nutností!

Zdroj: Zoot.cz
Zdroj: Zoot.cz

Ale známe to, zafouká jen trochu silnější vítr a deštník je tam tam. Proto není na škodu, pořídit si líbivou pláštěnku. Říkáte si teď, že do dob dětských táborů a povinných procházek v každém počasí se už nikdy nevrátíte a pláštěnku nechcete ani vidět? Tak to vás jarní kolekce mnoha obchodů vyvedou z omylu, protože právě tyto neoblíbené pláštěnky jsou nyní v módě a v provedení, které pobaví. Stačí ji navléknout přes hlavu na běžné oblečení, nasadit kapuci a vyrazit do ulic.

Zdroj: Zoot.cz
Zdroj: Zoot.cz

 

Pokud ovšem nechcete moc vyčnívat z davu, ale ani se v něm ztrácet, přišly obchodní řetězce s alternativou v podobě nepromokavé parky a trenčkotu. Svůj účel splní na výbornou – zůstanete v suchu, budete originální a jako bonus vyčarují úsměv nejednomu obdivovateli.


Trenckoty na Zoot.cz

Latest Posts

Nenech si ujít