Andělská krása letos v LONDÝNĚ

V prosinci se rozsvítilo to nejsledovanější přehlídkové molo a ty nejkrásnější modelky, které mají tu čest být „ANDÍLKY“ firmy Victoria’s Secret opět vpluly na molo a předvedly svou dech beroucí show.

Asi je zbytečné představovat jednu z nejpopulárnějších značek spodního prádla na světě. Ne, nebojme se to tak napsat, protože tomu tak opravdu je. Při poslední přehlídce, která se konala 2.12 2014 oči opět zářily nejen mužům, ale také ženám jak v publiku, tak později všem kdo netrpělivě čekal na první videa zveřejněna na sociálních sítích.

Tato módní přehlídka, která má mnoho fanoušků a obdivovatelů se letos poprvé konala v britském hlavním městě, módní metropoli – LONDÝNĚ!
Ačkoli jsme (bohužel) neměli tu čest tam v tu dobu být, věříme, že celý Londýn musel být vzhůru nohama. 🙂

My jsem tuto módní událost také sledovali. Jak na instagramu, tak na Facebooku a Twiteru. Sotva se objevily první videa, neodtrhli jsme se od počítače. 🙂

Andílci spolu s pěveckými esy

Přehlídky VS nejsou jen módní událostí, ale také pěveckou. Každou přehlídku provází jeden nebo řada vybraných pěveckých hostů. V minulosti to byly například skupiny Black Eyed Peas a Maroon 5. Zpěváci Justin Timberlake, Bruno Mars, Akon, Justin Bieber a Seal, který si zde dokonce „střihl“ i duet se svou tehdejší partnerkou a bývalým andílkem VS Heidi Klum. Samozřejmě se zde objevily a objevují  i zpěvačky. V minulosti například Rihanna, Katy Perry či Nicki Minaj.

Letos dostali a přijali nabídku zazpívat na show tito umělci – Taylor Swift, která by mohla s přehledem nastoupit i co by v roli modelky. Ed Sheeran, který je momentálně jedním z největších britských pěveckých klenotů. Ariana Grande a zpěvák Hozier.

Pokud jste se ještě nestihli pokochat poslední módní přehlídkou VS s krásnou Adrianou Limou, Alessandrou Ambrosio, Lily Aldridge, Karlie Kloss, Candice Swanepoel a dalšími andílky, zde jsou tipy, kde to můžete ihned napravit:

Veškeré informace nejen o přehlídce, ale také o produktech najdete na www.victoriassecret.com
Fotky a videa můžete neustále sledovat na Instagramovém účtu: victoriassecret  nebo victoriassecretvideo

Užíjte si to!

[vsw id=“BO49tBajX6Q“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Latest Posts

Nenech si ujít