Adidas Farm: Kolekce inspirována divočinou

Kolekce Adidas jsou známé a oblíbené po celém světě. Nejednou už pod taktovkou této značky vznikly opravdu povedené kousky, které stále mají místo v našem šatníku. Jenže tentokrát se adidas pustila do spolupráce opět s brazilskou společností Farm a z jejich spojení vzešla originální kolekce inspirována divočinou.

Spolupráce Adidas a brazilské společnosti Farm zvěstí jen to nejlepší. Už loni tato dvojice představila exkluzivní kolekci Farm SS14 plnou vzorů a barev. Evokovat měla karnevalovou atmosféru, ovšem díky skvělému načasování byla pro mnohé spíše synonymem pro fotbalové mistrovství světa, což jí vůbec neuškodilo.

Po loňském velkém úspěchu spolupráce pokračuje a letos přichází do našich šatníků kolekce nová, tentokrát pod názvem Adidas Farm.

Zdroj: Ringit.cz
Zdroj: Ringit.cz

Kolekce inspirována divokou Amazonií

Představte si divočinu, ve které šumí stromy, vodopády, pobíhají divoká zvířata a sem tam se mihne i domorodec. Představa je to opravdu dobrodružná, ale nebojte, pro tento pocit nemusíte až do daleké Amazonie, dokonale atmosféru navodí i kolekce Adidas Farm.

Už jen nafocení lookbooku vás přenese do brazilských končin. Přeci jen obléci modelky do originálních kousků a postavit je před bílé plátno do fotoateliéru by mohlo udělat trochu medvědí službu. Proto samotné promo fotky vás vtáhnou do divočiny a přesvědčí, že bez téhle pestrobarevné sportovní kolekce se letos neobejdete.

Ač motivy a barvy jsou tím hlavním, kolekce vás jistě nadchne i moderními střihy a materiálem. Dokonalost po všech stránkách musí být. V nabídce tak nechybí kalhoty se zúženým střihem nohavic, módní krátký top nebo mikiny se zipem z oblíbeného chladivého materiálu.

Zdroj: Ringit.cz
Zdroj: Ringit.cz

Barvy, barvy a všude samé barvy

Kolekce Adidas Farm přináší šortky, kalhoty, legíny, trika, topy, mikiny, ale i tašky, kšiltovky a boty. To vše v divokých barvách a nejrůznějších kombinací.

Zelená, modrá, oranžová, hnědá, žlutá, k tomu přidejte motivy rostlin a zvířat a nakonec nezapomeňte na tolik typické logo značky Adidas, právě taková je kolekce inspirovaná Amazonským deštným pralesem.

Kompletní kolekci Adidas Farm najdete na Ringit.cz

Latest Posts

Nenech si ujít