Kolekce Adidas jsou známé a oblíbené po celém světě. Nejednou už pod taktovkou této značky vznikly opravdu povedené kousky, které stále mají místo v našem šatníku. Jenže tentokrát se adidas pustila do spolupráce opět s brazilskou společností Farm a z jejich spojení vzešla originální kolekce inspirována divočinou.

Spolupráce Adidas a brazilské společnosti Farm zvěstí jen to nejlepší. Už loni tato dvojice představila exkluzivní kolekci Farm SS14 plnou vzorů a barev. Evokovat měla karnevalovou atmosféru, ovšem díky skvělému načasování byla pro mnohé spíše synonymem pro fotbalové mistrovství světa, což jí vůbec neuškodilo.

Po loňském velkém úspěchu spolupráce pokračuje a letos přichází do našich šatníků kolekce nová, tentokrát pod názvem Adidas Farm.

Zdroj: Ringit.cz
Zdroj: Ringit.cz

Kolekce inspirována divokou Amazonií

Představte si divočinu, ve které šumí stromy, vodopády, pobíhají divoká zvířata a sem tam se mihne i domorodec. Představa je to opravdu dobrodružná, ale nebojte, pro tento pocit nemusíte až do daleké Amazonie, dokonale atmosféru navodí i kolekce Adidas Farm.

Už jen nafocení lookbooku vás přenese do brazilských končin. Přeci jen obléci modelky do originálních kousků a postavit je před bílé plátno do fotoateliéru by mohlo udělat trochu medvědí službu. Proto samotné promo fotky vás vtáhnou do divočiny a přesvědčí, že bez téhle pestrobarevné sportovní kolekce se letos neobejdete.

Ač motivy a barvy jsou tím hlavním, kolekce vás jistě nadchne i moderními střihy a materiálem. Dokonalost po všech stránkách musí být. V nabídce tak nechybí kalhoty se zúženým střihem nohavic, módní krátký top nebo mikiny se zipem z oblíbeného chladivého materiálu.

Zdroj: Ringit.cz
Zdroj: Ringit.cz

Barvy, barvy a všude samé barvy

Kolekce Adidas Farm přináší šortky, kalhoty, legíny, trika, topy, mikiny, ale i tašky, kšiltovky a boty. To vše v divokých barvách a nejrůznějších kombinací.

Zelená, modrá, oranžová, hnědá, žlutá, k tomu přidejte motivy rostlin a zvířat a nakonec nezapomeňte na tolik typické logo značky Adidas, právě taková je kolekce inspirovaná Amazonským deštným pralesem.

Kompletní kolekci Adidas Farm najdete na Ringit.cz

Komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.